Завантаження ...

Поставлена крапка: експерти встановили ключовий фактор у ДТП з Зайцевою

Експерти вирахували, з якою швидкістю рухались автомобілі, які були учасниками кривавої ДТП у Харкові – Lexus RX 350 та Volkswagen Touareg. Автомобіль, яким керувала Олена Зайцева Lexus RX 350 на момент аварії рухався зі швидкістю понад 100 км/год. Про це заявив автоексперт Віталій Максимов.

 
Експерти вирахували, з якою швидкістю рухались автомобілі, які були учасниками кривавої ДТП у Харкові – Lexus RX 350 та Volkswagen Touareg, передає Корупція.Інфо

Автомобіль, яким керувала Олена Зайцева Lexus RX 350 на момент аварії рухався зі швидкістю понад 100 км/год.

Про це заявив автоексперт Віталій Максимов. За його словами, обчислити швидкість не склало великих труднощів при нинішніх сучасних технологіях і базових шкільних знаннях. Як розповів Максимов, він спочатку проаналізував час, коли автомобілі потрапляють на першу камеру і пропадають з її поля зору, потім по картах подивився довжину цього відрізка.

“Потім арифметично все просто вираховується. На даному етапі, навіть якщо взяти якусь похибку, за підрахунками – це близько 115 кілометрів на годину”, – пояснив автоексперт.

У свою чергу другий автоексперт Олександр Новинський розповів, що швидкість другого учасника ДТП, Volkswagen Touareg, на момент зіткнення складала 30-35 км / ч.

Нагадаємо, що ввечері 1 листопада на місці ДТП в центрі Харкові експерти провели слідчий експеримент з участю винуватиці кривавої трагедії Олени Зайцевої. В експерименті був задіяний автомобіль “Лексус” такої самої моделі, як у Зайцевої, та “Фольксваген Туарег”.мрия