Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Погляди

Вікторія Тітова
СЕО урбан-бюро Big City Lab
228
На прикладі Славутича в NB пояснили, як зробити місто зручним для всіх
Навколо безбар'єрності є багато міфів. Один із найпоширеніших — що безбар'єрність потрібна лише окремій сегрегованій категорії людей, яку ми ніколи не бачимо і не стикаємося з ними. Комусь, а не нам.
Семен Широчин
дослідник архітектури
204
Місто з грандіозним майбутнім, що так і не стало реальністю
Мертве місто Прип'ять при Чорнобильській атомній електростанції заслуговує на особливу розповідь. Воно унікальне не лише всесвітньою сумнозвісністю, але й своєю короткою, втім цікавою історією, містобудівними особливостями, монументальним мистецтвом і амбітними, але невтіленими перспективами.
Юлія Шпилевська
сихолог, психосоматолог, арт-терапевт м.Славутич
289
А що люди скажуть?
Сьогодні хочеться поговорити про громадську думку та її вплив на нас. Громадська думка дуже тісно пов'язана з темою свободи, точніше з обмеженнями цієї свободи.
Семен Широчин
дослідник архітектури
1009
Славутич — столиця архітектурного мультикультуралізму (фото)
Дослідник архітектури Семен Широчин продовжує серію матеріалів про міста енергетиків. Через молодість і переважну однотипність забудови їх ніколи не досліджували з погляду архітектурної спадщини. Проте вони мають свої, особливі приклади архітектури та монументального мистецтва, варті того, щоби про них дізнався широкий загал. Новий матеріал присвячений Славутичу — наймолодшому місту України. Його збудували після аварії на ЧАЕС, коли зведену для працівників станції Припʼять евакуювали через непридатність для життя.
Анатолій Касьянович Сухецький
учасник ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, ветеран ЧАЕС, екс-начальник відділу ядерної безпеки станції
191
До 37-ї річниці аварії на ЧАЕС
Захід "Чорнобиль: біль пам'яті", що відбувся 25 квітня, у Загальноміському бібіліотечно-інфомаційному центрі, і був присвячена 37-й річниці аварії на ЧАЕС, викликав багато ностальгічних емоцій у присутніх. Під час зустрічі було багато спогадів про Чорнобильську АЕС, ліквідацію наслідків аварії, героїчних людей, які боролись зі страшною стихією, не шкодуючи життя, спогади про молоде і перспективне місто Прип'ять, його мешканців та евакуацію після катастрофи, багато щемних і незабутніх історій. Анатолій Касьянович Сухецький надихнувся спогадами і написав вірш-звернення до тих, кого тепер називають "чорнобильці". Під час заходу Анатолій Касьянович був в числі головних спікерів проєкту "Історії Славутича..." (Славутич - це МИ!)
Руслан Кравченко
голова Київської обласної військової адміністрації
318
Руслан Кравченко про візит до Славутича
26 квітня, у день відзначення 37 річниці аварії на ЧАЕС, Славутич відвідали голова Київської ОВА Руслан Кравченко та депутат ВРУ Ольга Василевська-Смаглюк. Це перший візит голови Київської обласної державної адміністрації Руслана Кравченка до нашого міста.
Юрій Фомічев
міський голова Славутича
158
Шана і подяка Вам, дорогі ліквідатори!
День 26 квітня ми присвячуємо пам’яті тих, хто усвідомлено й ціною власного життя і здоров'я захистив увесь світ від ядерної катастрофи, тих, хто ліквідовував наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.
Доктор Сорока
Михайло Шинкаренко
військовослужбовець ЗСУ
448
Освітня реформа Славутича
До мене, як до депутата СМР звернулись декілька людей з проханням викласти своє бачення реформування системи освіти у нашому місті і чи взагалі воно ( реформування) потрібно.
Ольга Василевська-Смаглюк
депутат Верховної Ради України
238
Сьогодні річниця звільнення Київщини. І річниця полону для наши
Серед них 133 нацгвардійця, які в момент вторгнення були на бойовому чергуванні в Чорнобильській зоні, військові, які перебували на Азовсталі, цивільні з Іванківщини, Димерщини, Полісся, Бучанської громади, члени ДФТГ зі Славутича, мешканці Бородянської, Немішаєвської, Пісківської громад… у полон потрапили як поодинці, так і цілими родинами, в полоні батьки й сини, діти і онуки.
Олександр Купний
журналіст, письменник, фоторепортер, відеоблогер
185
Яу у Славутичі вигнали окупантів за межі міста - розповідь очевидця
Містечко Славутич на Чернігівщині особливе — передусім через близькість до Чорнобильської атомної електростанції. Не територіальну, а професійну; це місто енергетиків, яке створили для працівників ЧАЕС після аварії у 1986 році. Саме тут мешкає більшість тих, хто і досі обслуговує вже зупинені ядерні енергоблоки в Зоні відчуження. Вони точно знають, що і як потрібно робити. Саме зі Славутича 24 лютого на зміну поїхали фахівці, які фактично опинилися у заручниках російських військових майже на місяць. Лише нещодавно їх змінили добровольці — які тепер теж заручники, бо невідомо хто і коли зможе замінити їх. «Бо хтось же має це робити».
Олена Радченко
депутат Славутицької міської ради, директор ТОВ "Управляюча компанія "Комфорт+"
178
Виявляється, для них ми всі деструктивні! Реформування освіти
В п'ятницю, 17.03.23 р., відбулися збори управління освіти та науки Славутицької міської ради, міського голови та депутатів з батьківським загалом ЗЗСО та батьками майбутніх першокласників. На ціх зборах в анонсі пропонувалося ОБГОВОРИТИ питання реформування системи освіти міста Славутич.
Юрій Фомічев
міський голова Славутича
231
Як і коли розпочнеться відбудова України
Як відбудовувати і відновлювати Україну і коли варто розпочинати це робити? Саме про це розмовляли на форумі REBUILD UKRAINE, який пройшов у лютому в Варшаві. Сам Форум, створений для того, щоб об'єднати українські громади і європейський бізнес, познайомити мерів з великим європейським бізнесом, особливо — будівельним, в контексті відбудови країни: того, що зруйновано, або того, що ми плануємо оновити і зробити реновацію. .
157
Чи застрелиться Володимир Путін - передбачення Гоголя
Прямий нащадок Акакія Акакійовича - Путін, ніколи не піде з честю.
Олена Радченко
депутат Славутицької міської ради, директор ТОВ "Управляюча компанія "Комфорт+"
1059
Що ж таке "ФВБС ГВП " в рахунках КП "УЖКГ" на послуги з постачанн
Функціонування внутрішньобудинкової системи ГВП (ФВБС ГВП) – це обсяг теплової енергії на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання.
Віталій МЕДВІДЬ
письменник, фотохудожник, автор детективних романів, прозаїк
307
«Будь-які кризи дають поштовх до творчості»: письменник Віталій Медвід
Різноманітна, проте щира і креативна – такою бачить сучасну українську літературу письменник Віталій Медвідь.
Володимир Удовиченко
депутат Київської обласної ради, Почесний мер Славутича, голова Громадської ради з розвитку Славутича
247
«Треба залишатися однією родиною, однією сім'єю, одним Славутичем»,
На засіданні громадської ради з розвитку Славутича, яке відбулося у понеділок, 13 лютого, завітала група активних славутичанок, яку цікавило чому тариф на водопостачання у місті зріс більш, ніж на 60 %, та впевнитися, переглянувши відповідну документацію, наскільки таке зростання є об’єктивним.
Тетяна Гончарова
українська журналістка, теле- та радіоведуча
3327
Славутичанин Олександр Бордюговський про ЧАЕС, повернення з полону т
Відома українська журналістка Тетяна Гончарова поспілкувалася з 20-річним нацгвардійцем Олександром Бордюговським, який потрапив у полон до російських агресорів під час окупації ЧАЕС, 24 лютого 2022 року.
672
«Белорусы — это же не россияне». Спросили у жителей украинског
Разговоры о повторном наступлении российской армии на территорию Украины, в том числе из Беларуси, ходят практически все месяцы войны. Но в последнее время их стало больше: некоторые эксперты считают, что это может случиться уже зимой. Издание Белоруси «Зеркало» спросило жителей двух приграничных украинских городов - Славутича и Камень-Каширского, что они об этом думают.
Юрій Фомічев
міський голова Славутича
127
Валізка готовності
Сьогодні знову ширяться чутки про черговий намір росіян наступати з боку півночі. Офіційних підтверджень цьому немає. Втім, ми готові до будь-яких сценаріїв.
Михайло Жирохов
військовий експерт, м.Чернігів
145
«Щоб перемогти, треба вражати ворога на його території»,- Михайло Жирохов
Важко це усвідомити, а ще важче – прийняти, але вже майже рік ми живемо у повномасштабній війні. Минув шок перших місяців, замість страху та розгубленості в наших серцях поселилися холодна лють до ворога та віра в беззаперечну перемогу. Але ми також тверезо розуміємо, що процес розгрому ворога та повернення тимчасово окупованих територій буде тривалим та болісним.
Петро Порошенко
голова партії "Європейська солідарність", колишній президент України
306
План із семи пунктів, щоб змусити Путіна піти
Україна може перемогти у війні, яку не починала, і змусити Росію-агресора понести міжнародну відповідальність.
Юрій Бутусов
військовий журналіст, головний редактор "Цензор.НЕТ"
494
Чому Україні такі важливі танки Леопард-2, Абрамс і Челленджер-2 і щ
"Це не радянська та російська зброя, яка проектувалась як масова. Танки НАТО — це зброя якісної переваги. З якісним управлінням та застосуванням якісні танки домінуватимуть на полі бою". Думка.

Жорстока російсько-українська війна вже торкнулася кожного українця: вона вдерлася в наші будинки о 4 ранку, знищила те, що ми любили, відібрала рідних. Немає різниці, в якому місті ми живемо - тепер ми всі з України. В нинішній час багато людей вирішили висловити свою позицію в цих воєнних подіях, в тому числі на просторах інтернету можна зустріти думки експертів. Ми зібрали найважливіші з них, щоб ви могли дізнатися, що відомі люди думають про війну.

Якою є думка про окупацію Росією України: історії відомих людей

Погляди експертів на окупацію України можуть бути різними, але всі вони впевнені в одному: Росія жахливий загарбник, який не заслуговує жалю та поваги. На сайті Slavutich зібрана думка про окупацію Росією України від таких відомих людей, як:

 

  • Віталій Ведмідь;
  • Петро Порошенко;
  • Юрій Бутусов;
  • Михайло Діанов;
  • Олег Жданов;
  • Руслан Стефанчук;
  • Валерій Харчишин.

 

Ви можете прочитати думки експертів та навіть дізнатися, що думають про війну герої ЗСУ, екс-президенти, відомі журналісти та зірки шоу-бізнесу.  Ми постійно оновлюємо список поглядів експертів, моніторимо соціальні мережі та збираємо найцікавіші історії, щоб вам завжди були доступні найсвіжіші висловлювання.

Стань автором
Якщо ви хочете розмістити свій матеріал в рубрику «Погляд» на сайті slavutich.cn.ua, напишіть листа на адресу: slavutich.cn@gmail.com
мрия