Завантаження ...

1 вересня і стрес: названо кращі «ліки» для школярів

Щоб адаптація дитини в школі пройшла якомога легше, напередодні навчального року батьки та інші члени сім’ї повинні акцентувати її увагу на позитивних моментах, які завжди супроводжують процес навчання. Про це «Обозревателю» розповіла психолог Оксана Павленко, передає 1News.

 
Щоб адаптація дитини в школі пройшла якомога легше, напередодні навчального року батьки та інші члени сім’ї повинні акцентувати її увагу на позитивних моментах, які завжди супроводжують процес навчання.

Про це «Обозревателю» розповіла психолог Оксана Павленко, передає 1News.

Відповідаючи на запитання, як знівелювати певний стрес від перемикання з відпочинку на активний процес навчання, психолог зауважила: «Перш за все, важливо саме ставлення до 1 вересня. Люди заздалегідь готуються до якогось стресу, до якогось негативу. Це дуже добре видно на прикладі першокласників. Дитині говорять: «Ось підеш до школи — побачиш». Цю помилку не повинні допускати не тільки батьки, а й всі члени сім’ї».

«Потрібно акцентувати увагу на позитивних моментах перебування в школі», — порекомендувала вона.

Оксана Павленко визнала, що «іноді в школі буває складно», і не завжди навчання проходить гладко. «Але насправді є багато плюсів, які ми викидаємо, про які ми не згадуємо взагалі. Все одно школа пов’язана з якимись задоволеннями. Найперше з них — це зустріч з друзями, з однокласниками», — нагадала вона.

«Зрозуміло, що у кожної дитини свої інтереси, і ми як батьки повинні їх знати. Якщо ми будемо культивувати це, очікування школи ми переводимо з мінуса на плюс, і дитина йде в школу з радістю», — підкреслила психолог.
мрия