Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Приблизно підраховано, скільки українців виїхало з країни

vuizd.jpg

Через війну в нашій україні багато, кому з ммешканців довелось виїхати за кордом. І це чи мала кількість людей. Понад сім мільйонів громадян, що 20% від фактичного населення України, виїхали за кордон та майже 5 мільйонів українців стали переселенцями в межах своєї країни. Про це пише РБК-Україна з посиланням на доповідь уповноваженого Верховної ради з прав людини Дмитра Лубінця.

"На жаль, ми фіксуємо, що 4 мільйони 900 тисяч громадян України стали внутрішньо переміщеними особами всередині нашої держави. З них 30% - це пенсіонери та особи з інвалідністю", - повідомив Лубінець.

Поза тим, майже 8 мільйонів українців знайшли прихисток від війни за кордоном.

"7 мільйонів 900 тисяч осіб виїхали за межі країни. Це 20% від фактичного населення всієї нашої держави", - наголосив Лубінець.

Він додав, що наразі 13 мільйонів українців вимушені проживати на тимчасово захоплених територіях або в районі проведення бойових дій, а 46 тисяч громадян було примусово вивезено в Росію.

Нагадаємо, у рамках урядової програми "Єднання для України" через повномасштабне вторгнення Російської Федерації до Сполучених Штатів Америки в'їхали понад 82 000 українців та членів їхніх сімей.

мрия