Завантаження ...

У ранковому зверненні путіна: часткова мобілізація, ядерний шантаж і підтримка референдумів

04.jpg

Президент росії владімір путін зняв для свого населення чергове цинічне звернення. У ньому він озвучив не лише про часткову мобілізацію, а й зробив акцент на ядерному шантажі та підтримці псевдореферендумів.

Президент росії владімір путін зняв чергове цинічне звернення. На нього очікував весь світ 20 вересня, але опублікував ролик диктатор з кремля лише наступного ранку. 24 канал зібрав основні тези.

Читайте також Путін оголосив часткову мобілізацію у росії під час термінового звернення

У росії – часткова мобілізація

За словами путіна, відсьогодні – 21 вересня – у росії запустили часткову мобілізацію. Диктатор переконує своє населення, що на службу відправлять лише тих, хто:

  • перебуває у запасі та тих, хто проходив службу;
  • має певні військово-облікові спеціальності;
  • також має військовий досвід.

Путін запевнив, що набрані на службу спочатку проходитимуть військову підготовку. Мовляв, лише після цього їх відправлять до військової частини. А звідти, самі розуміємо, – на фронт.

У росії оголосили часткову мобілізацію: відео

Диктатор також віддав негайний наказ урядові. Він передбачає негайно закрити усі питання оборонних підприємств, пов'язані з матеріальним, ресурсним і фінансовим забезпеченням. Це свідчить про те, що росіяни ще більше уваги приділятимуть виготовленню озброєння та ремонту тієї техніки, яку пошкодили на війні проти України.

Путін підтримав псевдореферендуми

За словами диктатора з кремля, він отримав прохання щодо проведення "волевиявлення". Мовляв, мешканці тимчасово окупованих територій прагнуть приєднатися до росії.

Наголошу: ми зробимо все, щоб забезпечити безпечне проведення референдумів,
– підкреслив він.

Цими словами путін підтвердив, що планує докласти зусиль, щоб підтримати псевдореферендуми. Ворог невдовзі може анексувати захоплені території, щоб мати можливість без порушення законів відправляти туди призовників.


 

мрия