Завантаження ...

У США назвали ризики у разі великого наступу ЗСУ

imgonline_com_ua_resi_ufk9oieya8vwg_650x410.jpg

Київ не має резервів живої сили та техніки, щоб почати великий наступ, а якщо вони це зроблять, це може перетворитися на чергову м'ясорубку. Водночас зволікання дасть Кремлю час відновити сили. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю колишнього посадовця міністерства оборони США, старшого наукового співробітника CNAS Кріса Догерті виданню "Радіо Азаттик".

"Це конфлікт величезного масштабу в другій за величиною країні Європи, і я думаю, що (Києву, - ред.) буде важко утримувати позиції на всіх фронтах, що діють, на півночі, сході і півдні, водночас збираючи достатньо сил для початку наступу. Тому з боку НАТО звучить заклик почекати, можливо, до весни 2023 року, коли Україна справді зможе накопичити достатньо сил", - сказав він.

 

Але, на думку Догерті, проблема в тому, що час працює на обидві сторони, і до 2023 року Росія також зможе відновити частину своєї наступальної чи оборонної сили.

 

"Ще в українців є побоювання, і не безпідставні, що рівень їхньої підтримки на той час може ослабнути, тому вони відчувають, що треба починати діяти якнайшвидше", - додав він.

 

Як повідомлялося, раніше президент України Володимир Зеленський заявив лідерам "Великої сімки", що хоче, щоб повномасштабна війна Росії проти України завершилася до кінця року, до настання зими.  

мрия