Завантаження ...

"Ми сподіваємось на те, що ми зможемо врятувати наших оборонців "Азовсталі", - Ганна Маляр

73.jpg

Путін не погоджується на евакуацію: у Міноборони розповіли про ситуацію на "Азовсталі". Але держава дуже багато робить для того, щоб звільнити захисників "Азовсталі". Але це військова операція. Ці речі не можна говорити публічно.

Про це в етері телемарафону повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, пише TrueUA.

"Натомість ми змогли це донести і розповісти це відверто родичам, тому що вони мають право це знати. І більшість питань, я дуже сподіваюсь, що були зняті. Тому що ті пропозиції, які дуже часто в суспільстві – а зробімо це, а зробімо це – насправді вже було зроблено. Просто Путін не дає згоди на те, щоб ми могли звільнити наших оборонців "Азовсталі", – зазначила вона.

За словами Маляр, якби там можна було провести прямо зараз військову операцію і деблокаду, ЗСУ обов'язково це зробили. Натомість наразі розглядаються і розробляються різні плани, але це військові плани.

"Ми не можемо їх оголошувати. Наразі задіяні практично всі лідери світу для того, щоб говорити з Путіним. Наша держава з усіма з ними контактує. Задіяні всі можливі міжнародні організації, для того, щоб контактувати з Путіним", – сказала вона.

Тим часом родини і дружини оборонців робили вже публічне звернення до міжнародної спільноти, щоб вони втручались і допомагали в цій ситуації.

"Ми сподіваємось на те, що ми зможемо врятувати наших оборонців "Азовсталі", які фактично собою сьогодні заслоняють дуже багато регіонів України, оскільки оборона Маріуполя дає можливість концентрувати там велику кількість російських військ, які не можуть рухатись далі на інші регіони України", – резюмувала Маляр.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що наразі розблокування Маріуполя військовим шляхом неможливе, оскільки для цього потрібне важке озброєння, якого немає у ЗСУ.

мрия