Завантаження ...

Патрон - персонаж мультфільму «Масяня»

f72919d1e0f52c97f5d9673a64a7ee0c.jpg

Російський художник-мультиплікатор, який вже давно живе в Ізраїлі, Олег Куваєв випустив чергову серію «Масяні» (епізод 161). Цього разу одним з головних декорів у квартирі Масяні та Хрюнделя став портрет чернігівського песика-рятувальника Патрона.

Фото собаки висить на стіні на тлі синьо-жовтого прапора, в той час, як Масяня та її чоловік і приятель розповідають дітям про те, що насправді сталося в рф і чому путін вирішив вторгнутися до України.

 

 

У супроводі до мультфільму на YouTube сам автор написав таку анотацію:

- Діти чудово бачать, що щось жахливе твориться у світі. І з їхньою країною та із сусідньою. Як розповісти їм про це, не травмуючи. Їм, дітям, жити в наслідках цього жаху. Не впевнений, що у Масяні вийшло добре, але вона намагалася. Рашистам і ботам прохання не турбуватися - майбутнього у вас немає.

Сам автор Олег Куваєв активно стежить за розвитком подій в Україні, особливо у Маріуполі та Харкові.

Пес Патрон вже перетворився на світову знаменитість. Про нього знімають сюжети американські таблоїди (наприклад, People), з ним фотографуються знаменитості та світові лідери (Дмитро Комаров, Володимир Зеленський, прем‘єр-міністр Канади Джастін Трюдо).

Нещодавно пес та його господар Михайло Ільєв були нагороджені з рук Президента України - у пана Михайла орден «За мужність» ІІІ ступеня, а Патрона - медаль «За віддану службу». Окрім того, у песика є власна сторінка у Вікіпедії. На його акаунт у інстаграмі підписані 252 тис користувачів. Випущений навіть окремий набір стікерів з песиком для телеграму.

На рахунку Патрона вже 236 знайдених вибухонебезпечних предметів. Крім того, собака разом із піротехніками бере активну участь у проведенні роз’яснювальної роботи з протимінної безпеки.

Нещодавно спільно з управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради та волонтерами Here2rescue, ДСНС та Патроном започаткували нову благодійну ініціативу для збору коштів на закупівлю обладнання для рятувальників Донеччини. Разом з песиком (залишив слід лапкою у синьо-жовтих кольорах) забрендували 25 рятувальницьких бейсболок. Речі продадуть на аукціоні, а на виручені кошти придбають транспорт для рятувальників Донеччині.

мрия