Завантаження ...

На що та наскільки зростуть тарифи у 2022 році

tarif.jpg

Незабаром наступить Новий 2022 рік, а з ним і підрастуть тарифи майже на всі комунальні послуги. У 2022 році зростання тарифів на гарячу воду та опалення очікується на рівні 16%. Електроенергія подорожчає для населення на 17,5%. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на випуск консенсус-прогнозу "Україна: виклики і загрози постпандемічного розвитку (жовтень 2021 року)", який оприлюднений на сайті Мінекономіки.

За даними прогнозу, газ для населення подорожчає на 20%. Середньорічна ціна на імпортований природний газ очікується на рівні 347,5 доларів.

Крім того, тарифи на перевезення залізничним транспортом у 2022 році зростуть на 13,5%.

Консенсус-прогноз - це усереднені значення основних прогнозних показників економічного розвитку України, які розраховані як медіана на основі експертних оцінок учасників опитування провідних фахівців у сфері макроаналізу та прогнозування.

Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2021-2024 роки розрахований на базі матеріалів, наданих експертами міністерств, державних інститутів, аналітичних центрів, інвесткомпаній та банків. Прогнозні показники, надані учасниками опитування, не є офіційними прогнозами установ, а лише експертними оцінками фахівців.

АВТОР: ОЛЕКСАНДР БІЛОУС