Завантаження ...
knukim.edu.ua

Як пов’язані віник та гроші

Заохотити в дім фінанси з удачею просто, потрібно тільки дізнатися про віник та його секрети. Це тільки на перший погляд простий предмет, на справді - оберіг. Досвідчені господині ниіколи не викинуть його з оселі. Існує багато забобонів про віник, але слід до них прислухатись й тоді у родині буде все гаразд. Оновлювати віник потрібно у зростаючу фазу Місяця. ...

 

Заохотити в дім фінанси з удачею просто, потрібно тільки дізнатися про віник та його секрети. Це тільки на перший погляд простий предмет, на справді - оберіг. Досвідчені господині ниіколи не викинуть його з оселі. 

Існує багато забобонів про віник, але слід до них прислухатись й тоді у родині буде все гаразд. Оновлювати віник потрібно у зростаючу фазу Місяця. Якщо купити віник у серпні, то родину спіткають прикрощі. Не можна старий інвентар викидати у вікно, бо птахи будуть цькувати свійських тварин. Краще викинути його трохи далі від оселі, щоб ніхто не зміг його використати для ворожінь. Не треба віддавати віник сусідам та друзям й у них не беріть їхній. Якщо викинути його поруч з оселею, тоді господарю слід чекати на хворобу. У сім’ї почнуться сварки, якщо мітлу спалити. Якщо ви йшли з новим віником та зустріли рибалку, він повинен вас посварити, щоб у нього був гарний улов. Також, новим віником потрібно ніжно побити дитину, щоб вона була слухняною. А немовлят обмітали, щоб у них був гарний сон.

Якщо під час підмітання новим віником він падав, потрібно було загадати бажання, яке у короткий термін повинно було здійснитись. Щоб в оселі водились гроші, новим віником потрібно замести трохи сміття з вулиці за поріг оселі. Якщо після прибирання на підлозі помітили прутик з віника, потрібно чекати гостя. Якщо дитина взяла віник та почала прибирати, це ознака, що скоро до вас навідаються родичі. Після непроханих гостей потрібно підмести й вони більше вас не потурбують. Підмітати після бажаних гостей не можна, бо таким способом ви заметете їм дорогу. Гості не повинні підмітати у вашому домі, бо вас будуть спіткати невезіння.


Прикмети помічника:

Пологи будуть важкими, якщо породілля переступить через віник;
У кожної хазяйки повинен бути лише один віник, бо нечиста буде стрибати з одного на інший.
Ставити віник потрібно у кутку тієї стороною, яка мете до гори.
Бити віником не можна. Домашні тварини можуть захворіти, діти перестануть рости, а дорослі почнуть худнути.

мрия