Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

Актуальні питання 49-ї сесії Славутицької міської ради

12 жовтня відбулась чергова, 49-а, сесія Славутицької міської ради VIІ скликання. Про початок опалювального сезону, реорганізацію СМСЧ №5 та підписну кампанію «Лікар для кожної сім’ї», недостатній розмір освітньої субвенції, цьогорічний бюджету участі, міжнародний саміт мерів доповідав Юрій Фомічев.

12 жовтня відбулась чергова, 49-а, сесія Славутицької міської ради VIІ скликання.

Про початок опалювального сезону, реорганізацію СМСЧ №5 та підписну кампанію «Лікар для кожної сім’ї», недостатній розмір освітньої субвенції, цьогорічний бюджету участі, міжнародний саміт мерів доповідав Юрій Фомічев.

Міський голова повідомив про досить важливі події, що відбудуться у Славутичі найближчим часом. 18 жовтня вивчати досвід Славутича приїздить делегація підприємців, активістів та представників місцевих органів влади Донецької області. 24−26 жовтня в місті відбудеться практичний семінар з енергоефективності для підписантів Угоди мерів. І практично у ці ж дні, 23−26 жовтня, Європейська мережа з організації навчання місцевих та регіональних влад (ENTO) проведе навчальний захід «ENTO Study Lab в Україні. Міста з перехідною економікою – моральне та фізичне відновлення». Окремо організаторами цього навчання розроблена програма для представників міст-підписантів Асоціації громад місцевої демократії.

Далі на сесії депутати зробили низку своїх заяв: секретар міської ради Володимир Борисов − щодо боргів та сплати за газ, малих архітектурних форм, Тетяна Грушецька − щодо розширення території кладовища, Сергій Чесноков − щодо придбання електром’ясорубки для їдальні школи №4, Максим Орлов − щодо опалювального сезону й енергетичної стратегії міста.

До обговорення питання щодо автоперевезень Славутич – Чернігів − Славутич , Славутич – Київ − Славутич долучився перший заступник міського голови Віктор Шевченко, а на запитання депутатів відповідав директор ПРП «АТАС» Владислав Ареф’єв. Представник автоперевізника повідомив про придбання ще одного автобуса та пообіцяв, що за декілька тижнів автобуси підприємства будуть відправлятися з київської автостанції «Дарниця».

Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Славутича за І півріччя 2018 року в рамках «Стратегічного плану соціально-економічного розвитку міста Славутича до 2020 року» доповідав начальник управління економіки та соціального розвитку міста Іван Величковський.

З метою забезпечення економічного і соціального розвитку м. Славутич, на виконання Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання», в рамках реалізації Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» схвалено «Концепцію створення та функціонування Інноваційного індустріального бізнес-парку м. Славутич» та «План місцевого економічного розвитку м. Славутич, Київська область».
 


На сесії депутати внесли зміни до рішення Славутицької міської ради «Про міський бюджет м. Славутич на 2018 рік», затвердили «Положення про відділ містобудування, архітектури та просторового розвитку Славутицької міської ради» та «Міську цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018−2022 роки». У новій редакції викладена «Програма благоустрою міста Славутич на 2016–2018 роки», внесені зміни до програм «Здоров’я славутичан на 2018 рік», «Охорона навколишнього природного середовища на 2018», «Забезпечення беззбиткової діяльності житлово-комунального господарства міста Славутич на 2016–2018 роки». На завершення пленарного засідання були розглянуті земельні питання.


Більше інформації про 49-ту сесію Славутицької міської ради − за посиланням www.youtube.com (канал slavutich mvk).Відділ інформації

Мебли для родины