Завантаження ...

Серпнева педагогічна конференція освітян міста Славутича: пріоритети та стратегія розвитку

У Славутицькому ліцеї у форматі панельної дискусії 29 серпня відбулась конференція працівників освіти міста за темою «Формування стратегії розвитку навчальних закладів міста Славутич в умовах розбудови нової української школи». У заході взяли участь 121 освітян із 14 навчальних закладів...

 

У Славутицькому ліцеї у форматі панельної дискусії 29 серпня відбулась конференція працівників освіти міста за темою «Формування стратегії розвитку навчальних закладів міста Славутич в умовах розбудови нової української школи». У заході взяли участь 121 освітян із 14 навчальних закладів, управління освіти і науки, міського методичного центру, представники батьківської громади, міський голова Ю. К. Фомічев, заступник міського голови О. Б. Линкевич.

Модератором конференції стала Н. О. Бардакова, завідувач міського методичного центру. Програма конференції передбачала вступну урочисту частину та панельні дискусії у фокус-групах. Після відкриття конференції учасники переглянули відеофільм «Освіта Славутича 2016/2017: здобутки, проблеми, перспективи розвитку» про підсумки роботи освітньої системи міста у 2016/2017 навчальному році. З вітальним словом до учасників конференції звернулася начальник управління освіти і науки Н. П. Швець. Міський голова Юрій Фомічев подякував освітянам за роботу минулого навчального року та побажав успіхів на шляху реформування загальної середньої освіти української школи.

Завершилась урочиста частина відзначенням найкращих освітян грамотами, подяками Департаменту управління освіти і науки Київської облдержадміністрації за плідну роботу з обдарованою молоддю, багаторічну сумлінну працю, постійний творчий пошук, визначні здобутки на теренах Київщини. Потім учасники конференції працювали у фокус-групах, кожна група працювала в окремій аудиторії, де в неформальній атмосфері відбувалося обговорення сучасних напрямків розвитку освітньої галузі міста з таких тем:

• «Формування сучасної мережі навчальних закладів міста Славутич як стратегія розвитку варіативної освіти».

• «Соціальна згуртованість та впровадження педагогіки співробітництва в новій українській школі».

• «Компетентнісний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти міста».

• «Наступність і перспективність дошкільної й початкової освіти в умовах впровадження нових державних стандартів».

• «Використання науково-методичного забезпечення в царині дошкільної освіти: виклики та досягнення сьогодення».

• «Реалізація програми національно-патріотичного виховання школярів міста Славутич в контексті модернізації сучасної школи».

Модераторами роботи фокус-груп виступили методисти міського методичного центру О. О. Заставнюк, О. М. Мандровний, О. І. Мороз, І. А. Терещенко, вчитель початкових класів Славутицької школи №3 Г. В. Мех, завідувач методцентру Н. О. Баракова. Після обговорення проблем і вироблення рекомендацій представники від кожної фокус-групи презентували результати педагогічному загалу.

Пропозиції враховано і внесено до рекомендацій педагогічної конференції, які будуть визначальними для функціонування системи освіти міста у 2017/2018 н.р.

Навчальні заклади отримали інформаційно-статистичний збірник «Освіта Славутича: 2016/2017 навчальний рік», підготовлений до нового навчального року міським методичним центром управління освіти і науки.
Шановні колеги! Дякуємо всім за плідну роботу, активність у процесі обговорення важливих аспектів навчально-виховного процесу під час панельних дискусій. Вітаємо з початком нового навчального року! Нехай цей навчальний рік буде сповнений взаєморозуміння, творчих злетів і досягнень, успіхів! Миру, добра та злагоди вам та вашим родинам!


 

мрия