Завантаження ...
Новобудови Києва

Вдалий старт бігунів Славутича

25 вересня в м. Чернігові стартував «Чернігів Нова Пошта напівмарафон», в якому прийняло участь біля 200 бігунів з різних міст України. В цих змаганнях м. Славутич представляли 8 спортсменів. На дистанції 21 км в категорії 60+ Говоров Валерій виборов І місце. Також цю дистанцію достойно подолали...

25 вересня в м. Чернігові стартував «Чернігів Нова Пошта напівмарафон», в якому прийняло участь біля 200 бігунів з різних міст України. В цих змаганнях м. Славутич представляли 8 спортсменів.

На дистанції 21 км в категорії 60+ Говоров Валерій виборов І місце. Також цю дистанцію достойно подолали Гора Анатолій та Скопіч Олександр.

На дистанції 10 км в абсолютної першості Мельнік Ольга виборола ІІ місце, в своїх вікових категоріях: Шаніна Лідія – І місце, Сафаров Олександр – ІІ місце, Сулімов Валерій –ІІІ місце.

Вітаємо наших спортсменів з перемогами та бажаємо подальших вдалих стартів.