Завантаження ...

Чемпіонами Чернігівської області з футболу стали дівчата зі Славутича

25 травня 2016 року в м. Чернігові пройшли фінальні змагання Відкритої першості Чернігівської області з футболу серед команд дівчат 2003 – 2004 р. н. та молодше. Вісім команд було розділено на дві групи, в одну з груп і потрапила команда м. Славутича, до речі єдина команда не з...

 

25 травня 2016 року в м. Чернігові пройшли фінальні змагання Відкритої першості Чернігівської області з футболу серед команд дівчат 2003 – 2004 р. н. та молодше.

Вісім команд було розділено на дві групи, в одну з груп і потрапила команда м. Славутича, до речі єдина команда не з Чернігівської області. Змагання проходили на майданчику зі штучним покриттям, центрального стадіону ім.. Ю. Гагаріна.

Для нашої команди це було цікаве випробування, адже до цього ми ніколи не грали в футбол, тільки футзал. Всі команди були досить сильними та добре підготовленими, адже жіночий футбол в Чернігівській області розвивається на високому рівні. Та найбільше виділялися дівчата трьох команд м. Чернігова (ЗОШ №35), м. Борзна та м. Славутича.

Саме ці команди і розіграли комплект медалей.

Дівчата з Славутича по черзі розібралися з командами з м. Городня 4-1, збірною Чернігівського району 3-1 та ЗОШ №21 м. Чернігова 2-0.

Зайнявши перше місце в своїй групі дівчата чекали фінальної гри з лідером іншої групи і раптом з нізвідки почався дощ, котрий поступово переріс в ливень, а згодом і в град. Негода тривала 40 хвилин, при цьому води налило стільки, що можна було грати в водне поло та в футболі грають за любої погоди. Отже і в нашому випадку команди вийшли на поле, яке більше нагадувало басейн, адже вода просто не встигала стікати з майданчика.


Гра гідна фіналу, обидві команди могли забивати та м’яч в воротах так і не побував. Долю команд вирішували післяматчеві пенальті.

І тут на висоті була воротар Славутичанок - Гатченко Анна, котра відбила три м’ячі з п’яти при цьому свої голи забили (Кузнецова Ліза, Коваленко Альона, Саннікова Крістіна, ). Рахунок 3-2 на користь Славутичанок.

Отже Чемпіоном Чернігівської області з футболу 2016 року, серед команд дівчат 2003 р. н. і молодше - стала команда дівчат з м. Славутича. Кращим гравцем змагань стала – Кузнєцова Ліза.


мрия