Завантаження ...

Представники ЖКГ запрошують до розмови

28 березня об 11.00 в Загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі (Московський квартал, 12) відбудеться “круглий стіл” за темою «ФОРМУВАННЯ ПРОЗОРИХ ВІДНОСИН СПОЖИВАЧА ТА НАДАВАЧА ПОСЛУГ НА РИНКУ ЖКГ». Головною метою заходу є підвищення поінформованості власників житла щодо...

 

28 березня об 11.00 в Загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі (Московський квартал, 12) відбудеться “круглий стіл” за темою «ФОРМУВАННЯ ПРОЗОРИХ ВІДНОСИН СПОЖИВАЧА ТА НАДАВАЧА ПОСЛУГ НА РИНКУ ЖКГ».

Головною метою заходу є підвищення поінформованості власників житла щодо реформування житлово-комунального господарства. Представники українського уряду, місцевих органів влади приєднаються до експертів у галузі ЖКГ, щоб розглянути і обговорити нові можливості як для власників житла, так і для малого бізнесу.

У фокусі уваги будуть питання створення, функціонування управлінських компаній, механізми впливу споживачів на постачальників житлово-комунальних послуг, вимоги та критерії оцінки управителів у сфері житлово-комунальних послуг та інформаційна підтримка реформ у галузі ЖКГ. У рамках заходу будуть презентовані нові можливості та переваги впровадження цифрових технологій з управління й обслуговування житлового сектору.

Ця зустріч є другою із серії бізнес-сніданків у Славутичі, які проходять під егідою міської ради, громадських об’єднань і спрямовані на стимулювання ринкових реформ, сталого розвитку Славутича та Чернігівської області.

Запрошуємо зацікавлених осіб та співвласників житла міста Славутич прийняти участь у заході. З питань участі звертайтесь, будь ласка, до Дмитра Корчака за тел. 050-613-15-42.

Для отримання детальнішої інформації про захід відвідайте, будь-ласка, сайт міської ради www.e-slavutych.gov.ua

мрия