Завантаження ...

Короткі новини з міської наради

14 березня 2016 року у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада міського голови з керівниками підприємств, установ та організацій міста з питань життєдіяльності міста. Міський голова Фомічев Ю.К. повідомив про проведену нараду з територіальними громадами...

 

14 березня 2016 року у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада міського голови з керівниками підприємств, установ та організацій міста з питань життєдіяльності міста.

Міський голова Фомічев Ю.К. повідомив про проведену нараду з територіальними громадами Ріпкінського та Чернігівських районів. Розпочинається процес надання адміністративних послуг населенню, ми також зацікавлені в наданні таких послуг жителям навколишніх сіл.

З метою впорядкування міста з 26 березня розпочинаються весняні толоки.

22 березня об 11:00 у конференц-залі Виконавчого комітету Славутицької міської ради (Центральна площа, 7) відбудеться Презентація ходу реалізації демонстраційного Грантового проекту Європейської Комісії «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутич до 2020 року — здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери». Найближчим часом в рамках цього проекту буде здійснена модернізація освітлення по вулиці Дружби народів.

Завершується опалювальний період. Жителі міста продовжують ставити теплолічильники. Проведено нарахування за спожиті житлові послуги у лютому місяці. У місті розпочата очистка доріг.

З 10 березня директором ЗОШ №1 призначена Мельник Т.О.

Завершився третій етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Наші учні взяли участь у предметних олімпіадах з 14 предметів. В результаті маємо 24 призових місця, 4 призових місці по МАН, 2 учні візьмуть участь в IV етапі предметних олімпіад.

На обласному конкурсі веб-сайтів перші місця отримав сайт ПДЮТ та сайт міського методичного центру (Терещенко І.А.).

ПДЮТ підготовлені заходи на весняні канікули.

2450 сімей отримують субсидії. Пенсії виплачуються вчасно. В міському центрі зайнятості 333 особи отримали статус безробітних. З 10 березня розпочався процес реформування міського управління юстиції. СМСЧ №5 працює в штатному режимі, залишається проблематичним питання фінансування медико-санітарних частин.
За даними сектору статистики в 2015 році народилося 233 дитини. 168 осіб померло, прибуло в місто 450, вибуло 505 осіб.

Розпочато спортивні змагання пам’яті Героїв Чорнобиля.

В цей же день відбулася робоча нарада з питань підготовки заходів у місті Славутичі до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.

16 березня делегація м. Славутича братиме участь у парламентських слуханнях на тему: «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи».

17 березня відбудеться засідання виконавчого комітету.
20 березня працівники житлово-комунального господарства міста святкують своє професійне свято.
мрия