Завантаження ...

Розпочалась підготовка акції «Зробимо Україну чистою! — 2015″

В Україні стартує наймасштабніший міжнародний екологічний соціальний проект «Зробимо Україну чистою!-2015». Це єдина акція, в якій беруть участь жителі усіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто, село та селище.В Україні стартує наймасштабніший міжнародний екологічний соціальний проект «Зробимо Україну чистою!-2015». Це єдина акція, в якій беруть участь жителі усіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто, село та селище.

«Зробимо Україну чистою!-2015» – це частина міжнародного проекту «Lets Do It, World!», який об’єднав вже більше 112 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Акція в Україні кожного року збирає багато учасників. Вже протягом декількох років у різні суботи по всьому світі (1 день – 1 країна) проводяться великі прибирання, які об’єднують цілу країну. Головною метою проекту є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище.
У 2015 році «Зробимо Україну чистою!-2015» відбудеться 25 квітня по всій території України з 10.00 до 20:00.

Деталі на сайті http://letsdoitukraine.org

Гаряча лінія +38(044) 221 62 87.

Всіх бажаючих прийняти участь у даному заході просимо звертатись за додатковою інформацією у відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Славутицької міської ради (тел.3-00-11*175) та до комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» (тел.3-37-41).
мрия