Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Славутич втратив героя-захисника Олександра Жерносека

339074921_910885606781022_7609162205618195665_n.jpg

При виконанні бойового завдання у Бахмуті, загинув славутичанин Олександр Жерносек. Він віддав своє життя за нашу свободу, незалежність нашої країни. Жахлива і болісна втрата…

Народився Олександр Жерносек у Карелії. У 1988 році його родина переїжджає до Славутича. Після закінчення школи №3 Олександр, як і його батько Віктор Володимирович, який будував місто Славутич, освоює мирну професію будівельника. Працює у міських будівельних компаніях. Захоплюється рибалкою, футболом. Світлий, життєрадісний, позитивний, він завжди приходив на допомогу своїм рідним та друзям, своєю посмішкою міг відволікти від будь-яких проблем. Олександр був люблячим сином, батьком, чоловіком. Для нього родина завжди була на першому місці.

З початком війни, без вагань, добровольцем пішов захищати нашу країну. Служив на Сході країни старшим стрільцем роти спеціального призначення однієї з військових частин ЗСУ. Ворожий обстріл забрав його життя на 42 році.

Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним Олександра Жерносека. Доземний уклін мамі Валентині Василівні, батьку Віктору Володимировичу.

Вічна пам'ять і слава Герою.

Про дату поховання буде повідомлено додатково.

мрия