Завантаження ...
Новобудови Києва

Славутицька команда дівчат стала бронзовим призером Чемпіонату України з фузталу (вища ліга) фото

16-18 березня в м. Гребінка, Полтавської області, відбувся Чемпіонат України з футзалу, в якому взяли участь і славутицька команда дівчат.

Команда дівчат КДЮСШ-ОЛІМП м. Славутич (тренер команди Володимир Панченко ) стала бронзовим призером Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2006-07 р.н. ( ВИЩА ЛІГА) спортивного сезону 2023 року, що проходив з 16-18 березня 2023 року в м. Гребінка Полтавської області.

В Чемпіонаті України старшої вікової категорії в цьому сезоні прийняло участь 21 команда з майже всіх областей нашої країни.

Наша команда програвши лише одну гру на груповому етапі фінальної частини і не змогла поборотися за золоті медалі.

А в грі за 3-4 місце перемогла дівчат ДЮСШ м. Конотоп з рахунком 4-1.

Кращим гравцем команди стала Калита Валерія, а кращим нападником Фінальної частини Чемпіонату України з футзалу, стала Вершняк Софія.

Дякуюємо збройним силам України за те, що ми можемо приймати участь в таких змаганнях та готувати кандидатів до збірної України з футзалу та футболу.

Також величезна подяка всім тим, хто підтримував, вболівав та вірив під час підготовки та безпосередньо під час участі у Чемпіонаті.