Завантаження ...
knukim.edu.ua

Село поблизу Славутича через повінь відрізане від «цивілізації»

04_033321_news2_klip13063de2ed35919f.jpg

На Чернігівщині значно піднявся рівень води у річці Дніпро. Найбільше потерпають села: Прохорів, Загатка, Мньов та Пустинки. Мешканці відрізані від «цивілізації», адже транспортне сполучення порушене і дістатися до найближчих аптек чи магазинів майже неможливо.

Рятувальники ДСНС на автомобілі підвищеної прохідності відвідали жителів цих населених пунктів, доставили продукти першої необхідності та ліки для вразливих верств населення.

– За призначенням були задіяні відділення аварійно-рятувальної частини. Завдяки болотоходу «Богун» ми дісталися до найбільш підтоплених місць та надали допомогу населенню з доставки продуктів та медичної допомоги, – розповідає помічник начальника зміни ОКЦ ГУ ДСНС в Чернігівській області Дмитро Мурач.

Відрізані від цивілізації: як допомагають мешканцям підтоплених сіл (ВІДЕО), фото-1

Як розповіла староста Дніпровського старостинського округу, такий розлив річки відбувся вперше за багато років.

– В найближчі роки такого зимового розливу жителі не пам’ятають. Бували повені, десь років у чотири-п’ять, але це відбувалося весною. Десь в середині квітня, – каже староста Дніпровського старостинського округу Валентина Деркач.

Крім того, під час зустрічі з селянами, фахівці ДСНС нагадали людям про пожежну та мінну безпеку, а також розповіли правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

 
 
мрия