Завантаження ...

Чи потрібна люстрація в медицині та чи витримає бюджет України "лжеинвалидов"-чорнобильців?

Сьогодні всі говорять про корупцію – від Президента до опозиціонера, від чиновника до пересічного громадянина, від підприємця до безробітного. Але в Україні корупція продовжує процвітати, особливо рясно в галузі охорони здоров’я, що вривається терпець...

 

Сьогодні всі говорять про корупцію – від Президента до опозиціонера, від чиновника до пересічного громадянина, від підприємця до безробітного. Але в Україні корупція продовжує процвітати, особливо рясно в галузі охорони здоров’я, що вривається терпець...

Ми з усією відповідальністю розуміємо, що сьогодні в державі відбувається неоголошена війна з російським агресором, що в державному бюджеті недостатньо коштів для вирішення всіх соціальних питань для жителів найбільш постраждалих від аварії на ЧАЕС областей України. В той час в державі існує велика кількість псевдо-інвалідів та псевдо-ліквідаторів як серед депутатів усіх рівнів, так і серед керівників державних установ та підприємств, які на протязі багатьох років незалежності держави грабували та грабують бюджет країни. Існує ціла армія непокараних керівників МСЕКів та лікарів хабарників, які своїми медичними експертними висновками розплодили псевдо-інвалідів чорнобильців. Правопорушення, які вчинені посадовими особами в галузі охорони здоров’я вже становлять загрозу національній безпеці у такий важкий час для України.
Тоді як дійсні ліквідатори аварії на ЧАЕС отримують мізерні пенсії на які не можливо купити ліки, продукти харчування, заплатити за лікування, вже не кажучи про життєві витрати. А які наслідки після себе залишили головні лікарі, що свій професійний шлях пов’язали із керівництвом МСЕКів? Як відчувають себе лікарі хабарники, які винайшли ефективний шлях заробітку, що приводить до великої кількості чорнобильців псевдо-інвалідів? А як себе, цікаво, відчувають депутати, керівники підприємств, державних установ, які є незаконними інвалідами чорнобиля. Постає питання: як вони цю інвалідність отримали?

Бути інвалідом Чорнобиля необхідно мати не тільки гроші, але і потужне здоров’я - така думка сформувалася серед більшості пересічних громадян держави.

В такі складні часи, які переживає наша держава, всі обурені несправедливістю щодо відсутності, із-за псевдо-інвалідів та лікарів хабарників, належної державної підтримки дійсним інвалідам, ліквідаторам, дітям інвалідам, відсутністю пільг на дитяче харчування в дошкільних закладах та загальноосвітніх школах, відсутністю оздоровлення диспансерної групи дітей. В результаті скасування 4-ї зони тисячі школярів і дошкільнят залишилися без харчування у школах і дитячих садочках, при тому, що у переважній більшості сільських родин напружене економічне становище. Держава мусить пройти очищення, отримати довіру від народу та стати реальним виразником його інтересів.

Віталій Юшкевич
мрия