Завантаження ...

Європейська Комісія вітає громаду Славутича з перемогою на шляху до створення енергоефективного європейського міста!

19 лютого 2015 року в конференц-залі Представництва Європейського Союзу в Україні відбулася стартова зустріч щодо започаткування демонстраційних проектів Угоди мерів в Україні, що фінансуються Європейською Комісією в рамках програми «Сталі урбаністичні демонстраційні проекти (СУДеП)»...

 

19 лютого 2015 року в конференц-залі Представництва Європейського Союзу в Україні відбулася стартова зустріч щодо започаткування демонстраційних проектів Угоди мерів в Україні, що фінансуються Європейською Комісією в рамках програми «Сталі урбаністичні демонстраційні проекти (СУДеП)», в якій прийняла участь делегація міста Славутич на чолі із заступником міського голови Віктором Шевченком.

На зустріч також були запрошені міські голови міст-підписантів Угоди мерів, в яких реалізуються демонстраційні проекти, та проектні менеджери, представники Представництва ЄС в Україні, фахівці Європейської Комісії з підтримки демонстраційних проектів, представники національних та регіональних координаторів Угоди мерів в Україні, представники центральних органів влади, відповідальних за розробку та реалізацію політики сприяння сталому енергетичному розвитку міст та представники засобів масової інформації.

Мета цієї стартової зустрічі – координування виконання 11-ти демонстраційних проектів, що отримали фінансову підтримку у вигляді грантів від Європейської Комісії для впровадження заходів з енергоефективності в містах-підписантах Угоди мерів, передбачених у Планах дій сталого енергетичного розвитку міст до 2020 року, допомога створенню в містах передумов для планомірного і безперешкодного виконання грантових контрактів з дотриманням усіх вимог та рекомендацій Європейської Комісії, а також інформування громадськості про зміст, конкретні умови та учасників виконання проектів у цих містах.
На зустрічі керівники Представництва ЄС в Україні, Мінрегіонбуду – національного координатора Угоди мерів в Україні – та Ян Ваандерс, лідер команди підтримки демонстраційних проектів Угоди мерів, що фінансуються грантами ЄС, привітали міста-підписанти з дуже важливою для них перемогою в конкурсі Європейської Комісії та започаткуванням демонстраційних проектів у сфері енергозбереження.

Міські команди 11-ти демонстраційних проектів Угоди мерів в Україні презентували власні демонстраційні проекти, обмінялись досвідом та ідеями у сфері енергозбереження, поставили запитання фахівцям з підтримки проектів ЄС та відповіли на запитання журналістів.

Славутицька громада отримала окреме привітання з успішним просуванням на шляху виконання добровільних зобов'язань Угоди мерів та реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року, зокрема з підписанням грантової угоди з Європейською Комісією для реалізації проекту «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2020 року – здійснення термомодернізації двох муніципальних об’єктів бюджетної сфери», який буде реалізовано протягом 2015-2017 років.

Заступник міського голови Славутича Віктор Шевченко урочисто отримав від лідера команди підтримки демонстраційних проектів Угоди мерів, що фінансуються грантами ЄС, Сертифікат Європейської Комісії про впровадження в м. Славутич заходів з підвищення енергоефективності в рамках фінансування ЄС програми Угоди мерів – демонстраційного проекту Східного партнерства (SUDeP).
 

мрия