Завантаження ...

Обмін полоненими: додому повернулося шестеро українців, серед яких вчителька, яку викрали росіяни з Чорнобиля

44.jpg

Між росією та Україною відбувся черговий обмін військовополоненими. Так на Батьківщину вдалося повернути шестеро людей: чотирьох морпіхів та двох цивільних.

Про це у Telegram повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Обмін полоненими. До України повернулися чотири морпіхи та двоє цивільних, серед яких вчителька з Чернігівщини, фото-1

«Наші - вдома. Коли ми повертаємо людей - це завжди велика радість. Коли я бачу, як наші люди їдуть додому і можуть обійняти своїх рідних після полону у ворога, який втратив будь-яке людське обличчя, це найкраща мотивація працювати 24/7», – написав він.

Зокрема, додому повернулися офіцери Олексій Булахов та Микола Костенко, солдати Людмила Герасименко та Іван Земляной. Військові брали участь у боях за Маріуполь.

Також вдалося повернути двох цивільних: Вікторію Андрушу та Яну Майбороду.

 

Як зазначив Андрій Єрмак, у кожного звільненого цивільного своя історія. Наприклад, Вікторію Андрушу 27 березня російські солдати забрали з батьківського дому на Чернігівщині, бо в телефоні дівчини знайшли дані про ворожу техніку, які вона передавала ЗСУ. Згодом її відвезли до росії і утримували в Курському СІЗО.

Майборода Яна опинилася в полоні через те, що у її телефоні зайшли фотографії техніки росіян на території Чорнобильської зони.

«Переговори про обмін – це складна робота, а краща винагорода за неї – свобода українців. Саме це стимулює працювати на максимумі ефективності», – додав Єрмак.

За його словами, обміни продовжуються. Головна мета - повернути всіх наших людей.

мрия