Завантаження ...

Організації молоді ППО ЧАЕС звітувала

У вітальній промові генеральний директор зокрема зазначив, що адміністрація станції, дбаючи про розвиток підприємства, усвідомлює нагальність "омолодження" кадрового складу ЧАЕС, тому у поточному році було прийняла на підприємство близька 80 молодих спеціалістів, переважно випускників профільних вишів.

 

19 грудня у м. Славутичі відбулася звітна конференція Організації молоді ППО ЧАЕС, у роботі якої прийняло участь 43 делегати, а також запрошені особи:

- голова Організації молоді Атомпрофспілки Олещук Павло Віталійович;
- генеральний директор ДСП ЧАЕС Грамоткін Ігор Іванович;
- заступник генерального директора з кадрів та режиму Катунін Євген Іванович;
- заступник голови ППО ЧАЕС Бабак Вікторія Володимирівна.
У вітальній промові генеральний директор зокрема зазначив, що адміністрація станції, дбаючи про розвиток підприємства, усвідомлює нагальність "омолодження" кадрового складу ЧАЕС, тому у поточному році було прийняла на підприємство близька 80 молодих спеціалістів, переважно випускників профільних вишів. Ігор Іванович запевнив, що не збирається зупинятись на досягнутому і попри кризові явища має намір оголосити 2015-й рік роком молоді та прийняти на ДСП ЧАЕС якнайменше ще сто молодих робітників.
Голова ОМА Павло Олещук дав позитивну оцінку діяльності молодіжної організації ЧАЕС у масштабі Організації молоді Атомпрофспілки, відмітивши сумлінну участь її у всіх заходах, ініціативність та неконфліктність.

Голова ОМ ППО ЧАЕС Панченко Олександр Сергійович презентував звіт про виконання Радою молоді Комплексного плану роботи молодіжної організації. У ході обговорення звіту, голова ППО ЧАЕС Орлов Максим Іванович високо оцінив роботу молодіжної ланки та поінформував конференцію про прийняте профкомом ЧАЕС рішення провести акцію протесту під стінами Кабміну з вимогою термінового вирішення питання продовження дії 831-ї Постанови КМУ.

Заслухавши співдоповідачів, конференція одностайно визнала роботу Ради ОМ ППО ЧАЕС задовільною.
Також конференція на підставі виходу Титарчука Олександра із складу Ради молоді ОМ ППО ЧАЕС, узгодила введення до ради Немерченка Дениса (ЦТПК).

Наостанок більшістю голосів було прийнято проект Комплексного плану роботи Організації молоді ППО ЧАЕС на наступний рік.

мрия