Завантаження ...
мрия

У зоні відчуження завершено перший етап акустичного моніторингу кажанів

У рамках співпраці між Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником та Українським товариством охорони птахів за проєктом «Полісся – дика природа без кордонів» було завершено перший етап акустичного моніторингу кажанів на території зони відчуження. 🗂️Дослідження ...

 

У рамках співпраці між Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником та Українським товариством охорони птахів за проєктом «Полісся – дика природа без кордонів» було завершено перший етап акустичного моніторингу кажанів на території зони відчуження.

 

🗂️Дослідження проводились з метою збору даних про міграцію нічних ссавців під час репродуктивного періоду. Для цього на території Заповідника було встановлено 10 точок спостереження, які обладнали ресиверами, що дозволяють фіксувати ультразвуковий сигнал, тобто записувати «голоси» кажанів.

📉Після цього дані з них зчитуються та обробляються на комп’ютері. Зібрана інформація буде опрацьована спеціалістами Британського орнітологічного центру до кінця 2020 – початку 2021 року.

 

📌Восени цього року буде розпочато другий етап акустичного моніторингу, завданням якого стане вивчення популяції кажанів у зоні відчуження.

Фото: Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник

Мебли для родины