Завантаження ...
knukim.edu.ua

Бізнес-сніданок для підприємців сфери медичних послуг

Другий рік поспіль КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради організовує зустрічі у форматі бізнес-сніданків для підприємців певної сфери послуг. Вже зустрічалися підприємці сфери транспортних послуг, реклами та красивого бізнесу...

Другий рік поспіль КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради організовує зустрічі у форматі бізнес-сніданків для підприємців певної сфери послуг. Вже зустрічалися підприємці сфери транспортних послуг, реклами та красивого бізнесу, а ось підприємці сфери медичних послуг зібралися 3 жовтня у кав’ярні Ariva Drive. Модерувала захід директорка КП «АРР» Арина Старовойтова.


Сьогодні підвищена увага славутичан прикута саме до медицини, яка активно проходить етап реформування, що триватиме ще й у наступному році. Міський голова Юрій Фомічев, відкриваючи бізнес-сніданок, зазначив, що у місцевій політиці розвитку підприємництва, зокрема у сфері медичних послуг, головним гаслом було й залишається «Не заважати!» Міський голова провів зустріч в активному діалозі з лікарями, підкреслюючи, що проблеми медичної галузі сьогодні в полі постійної уваги, зокрема для Інвестиційного форуму, що пройде наприкінці жовтня у м. Маріуполь.
 

Для Офісу президента України була підготовлена інвестиційна пропозиція щодо відкриття на базі міської лікарні клініки для середнього класу, крім того, ведуться активні перемовини щодо придбання апарату КТ для міської лікарні. Головний лікар Славутицької міської лікарні Олексій Ладижев зазначив, що сьогодні у зв’язку з подальшим реформуванням медичної галузі відкриваються нові можливості для активної співпраці медицин комунальної та приватної, закликав до цього лікарів, які є фізичними особами-підприємцями, коротко доповів про подальші плани з відкриття нових напрямків роботи лікарні. 


Під час бізнес-зустрічі було обговорено широкий спектр актуальних питань у медичній сфері, результати онлайн-опитування «Медичні послуги в місті Славутич», що було проведено КП «АРР» у рамках підготовки до даного заходу, а також грантові та кредитні можливості для провадження медичного бізнесу, необхідність реклами вже наявних медичних послуг для славутичан, зокрема діагностичних послуг лабораторії (відділу) клінічно-біохімічних досліджень ДНДУ «Чорнобильський центр», психологічні та етичні проблеми в роботі лікарів. За підсумками бізнес-сніданку визначені подальші плани роботи.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами 2-22-50, 050-353-11-35 або на електронну адресу: slavutich.ofis@gmail.com Контактні особи: Арина Старовойтова, Марина Карасьова. Додаткова інформація − на сайті http://arr.in.ua/
Дякуємо кав’ярні Ariva Drive, що міститься на Привокзальній площі, за смачну каву та частування!


З повагою − організатори бізнес-сніданку.
Джерело: КП «Агентство регіонального розвитку»

мрия