Завантаження ...
knukim.edu.ua

Апеляційний суд скасував можливість застави для підозрюваного у вбивстві молодого чоловіка в Славутичі

Київський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу прокурора на ухвалу Славутицького міського суду від 23 липня, яким підозрюваному у вбивстві Юрія Булата обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 288,15 тис....

Київський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу прокурора на ухвалу Славутицького міського суду від 23 липня, яким підозрюваному у вбивстві Юрія Булата обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 288,15 тис.


Прокуратура області не погодилася з таким запобіжним заходом щодо чоловіка, який підозрюється в умисному вбивстві з хуліганських мотивів, та оскаржила це рішення в апеляційному порядку. Сьогодні, 21 серпня, Київський апеляційний суд погодився з доводами прокурора, рішення міського суду скасовано, а до підозрюваного застосовано запобіжний захід – тримання під вартою без застави.

Як відомо, в місті Славутич, 21 липня поточного року, троє осіб під час бійки біля одного з місцевих барів нанесли молодому чоловіку ножове поранення, від якого він помер.

Вказаних осіб було затримано та повідомлено про підозру за п. 7 ч. 2. ст. 115 (Умисне вбивство з хуліганських мотивів) ККУ. Їм загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічного позбавлення волі.

мрия