Завантаження ...
knukim.edu.ua

НА ДОРОЗІ Р-56 ЧЕРНІГІВ-ПАКУЛЬ-СЛАВУТИЧ-ЧОРНОБИЛЬ РОЗПОЧАТО РОБОТИ З ПОВЕРХНЕВОЇ ОБРОБКИ ПОКРИТТЯ

Цими вихідними за сприятливих погодних умов на автошляху Р-56 Чернігів-Пакуль-КПП "Славутич"-Чорнобиль стартували роботи з поверхневої обробки покриття за технологією типу мультимак.Дане тонкошарове покриття являє собою литу...

Цими вихідними за сприятливих погодних умов на автошляху Р-56 Чернігів-Пакуль-КПП "Славутич"-Чорнобиль стартували роботи з поверхневої обробки покриття за технологією типу мультимак.


Дане тонкошарове покриття являє собою литу емульсійно-мінеральну суміш. Застосування даної технології дозволяє відновити основні властивості покриття та істотно продовжити термін його служби. Воно стає міцнішим, жорсткішим. Покращується зчеплення коліс автотранспорту з дорожнім покриттям. Також мультимак виконує функцію гідроізоляції, захищаючи асфальтобетон від впливу вологи.

Наразі на дорозі Р-56 мультимаком оброблено ділянку на виїзді з Чернігова. Попередньо тут було здійснено розшивку та герметизацію тріщин.

На початку цього тижня на Чернігівщині спостерігається дощова погода, тож роботи тимчасово призупинені і згодом продовжаться з настанням сприятливих погодних умов.

мрия