Завантаження ...

Як охолодити оселю у спеку

air-conditioner-g16acabe3d_1920.780x480.jpg

Багато хто рятується від спеки за допомогою кондиціонерів та вентиляторів. Однак вони не завжди є, а терпіти екстремальні температури здатен не кожен. Можна використовувати підручні засоби, щоб охолодити будинок влітку.

Поради щодо цього надає Today.ua, посилаючись на dengarden.com.

Сонцезахисна плівка на вікні

Плівка пропускає частину променів, щоб у кімнатах було ясно, але не спекотно. Зовні вікна виглядатимуть, ніби їх обклеїли фольгою, а всередині зберігається чудова видимість – як через сонцезахисні окуляри.

Волога тканина на вікні

Візьміть великий шматок тканини, занурте її в холодну, а краще крижану воду і відіжміть. Тепер потрібно повісити тканину на вікно – повітря, яке потрапляє до будинку, охолоджуватиметься.

Повісьте штори та жалюзі

Відсутність попадання прямих сонячних променів у приміщення – спосіб зменшити температуру в ньому. Закривайте штори та жалюзі, коли йдете з дому вдень.

Вимикайте світло

Лампочки можуть генерувати велику кількість тепла. Компактні світлодіодні та люмінесцентні лампи виробляють його менше, ніж лампи розжарювання. Замініть старі варіанти на більш сучасні.

Вимкніть електроніку

Духовка, посудомийна машина, хлібопічка, мультиварка, комп'ютери та інша техніка виробляють багато тепла. Їх краще відключати в літню спеку. Не засинайте з увімкненим телевізором, щоб не підвищувати температуру у кімнаті.

мрия