Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

Чай в пакетиках або що варто про нього знати

chay1.jpg

Багато хто п’є чай не один,а декілька разів на день. Цей ароматний, гарячий напій має багато прихильників. Ще він корисний дл зубів, кісток, організму.

 

На жаль, мало хто заварює чай, а просто кидає пакетик чаю в склянку та заливає окропом. Сьогодні ми вам розповімо про небезпеку такої звички. 

Шкода чаю в пакетиках

  1. Ціна  Насправді ціна такого чаю є дорожчою від листового. У вартість чаю входить також і ціна кожного пакетика. Краще купити одну коробку чаю та використовувати її.  
  2. Якість Дуже часто в пакетики чаю додають не листи рослин, а простий чайний пил. Це так звані залишки після виробництва листового чаю. Ще бувають і гірші варіанти, коли використовують старе чайне листя, яке насичене пестицидами. Туди може відправлятися прострочений або підгнилий чай.
  3. Шкідливі речовини Окрім пестицидів, що входять до складу старого листя, чайні пакетики містять в собі мільярди частинок мікропластику, які потрапляють в наш організм і засмічують його. Також пакетики відбілюють хлором, який значно понижує нашу імунну систему.
  4. Добавки На смакових добавках справа далеко не закінчується, адже деякі виробники крім додання смаку позбавленої запаху чайної пилу додають також барвник. 

Зручності використання пакетів для заварювання чаю незаперечні. Рекомендуємо вибирати відомий бренд, для того щоб не мати сумнівів, що ви будете пити справжній чай.

Ви знали про шкоду чаю в пакетах?

Мебли для родины