Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

Кільце на пляшці олії - для чого воно?

oliya.jpg

Мало, хто задумувався, але кільце на пляшці з олією не просто так і не тільки для герметичності. Воно має й інше, куди цікавіше призначення. Хочете зменшити витрати олії під час обсмажування м'яса та інших продуктів? Для цього не обов'язково купувати спеціальний посуд з дозаторами, лише навчіться правильно відкривати пляшку. Як зробити з непотрібного кільця дозатор Тепер ви не будете викидати це кільце ...

Мало, хто задумувався, але кільце на пляшці з олією не просто так і не тільки для герметичності. Воно має й інше, куди цікавіше призначення.

Хочете зменшити витрати олії під час обсмажування м'яса та інших продуктів? Для цього не обов'язково купувати спеціальний посуд з дозаторами, лише навчіться правильно відкривати пляшку.

Як зробити з непотрібного кільця дозатор

Тепер ви не будете викидати це кільце / Фото Pinterest

Під час відкривання чергової пляшки олії ви ніколи не задумувались, навіщо там потрібне кільце. Більшість зазвичай викидає цю деталь у смітник. Хоча насправді це чи не найважливіша частина кришки. Саме кільце може стати чудовим дозатором та зекономити олію під час використання. Потрібно лише правильно його вставити назад у горлечко.

Крок 1.

Перш за все, витягніть кільце з пляшки. Поверніть його іншою стороною та просуньте ручку всередину, щоб кругла основа була зверху.


Просуньте кільце назад у горлечко / Фото Pinterest

Крок 2.

Поставите кільце горизонтально та злегка протисніть одну сторону вниз, щоб утворився отвір. Тепер олія буде литись тонкою цівкою.


Дозатор для олії готовий / Фото Pinterest


Олія буде литись тоненькою цівкою / Фото Pinterest

Як зробити дозатор з кільця: відеоінструкція

Мебли для родины