Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Повернення у місто в/ч 3041, підготовка до опалювального сезону, бюджет міста, початок нового навчального року та реформування освіти - питання, що обговорювали на засіданні виконкому

366257639_778289804296223_1183347289370628458_n.jpg

Традиційно інформацію щодо загальних питань надав міський голова Юрій Фомічев. Цього разу мова йшла про підготовку до нового навчального року, Координаційну раду з реформування освіти, повернення у місто військової частини 3041, підготовку до опалювального сезону та інше.

Як повідомляють у Славутицькій міській раді, на засідання винесено 16 питань порядку денного.

За інформацією начальника фінансового управління Славутицької міської ради Галини Зайченко за 6 місяців 2023 року на 108% виконано бюджет Славутицької міської територіальної громади. Своєчасно та у повному обсязі виплачувалася заробітна плата та сплачувалися комунальні послуги.

Схвалено проєкти на 2023 рік: програми підтримки добровольчих формувань Славутицької міської територіальної громади до виконання завдань територіальної оборони; зміни до міської програми «Захисник Батьківщини» та програми розвитку фізичної культури та спорту; у нових редакціях програми утримання та розвитку інфраструктури доріг міста і програми забезпечення беззбиткової діяльності житлово-комунального господарства міста Славутича; програми розвитку охорони здоров`я та програми місцевих стимулів для працівників охорони здоров’я Славутича у нових редакціях. У зв’язку із створенням КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» запропоновано здійснити перерозподіл видатків між міськими комунальними некомерційними підприємствами охорони здоров’я.

Біля житлового будинку №19 Чернігівського кварталу погоджено місце розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Затвердження Положення про порядок надання Центром комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю «БлагоДар» платних послуг з медичної та педагогічної реабілітації та розрахунки вартості платних послуг.

Розглянуті питання про виділення коштів управлінню соціального захисту населення та 7 рішень, що стосувалися опіки та піклування.

Завтра, 11 серпня, відбудеться позачергова сесія Славутицької міської ради, на якій депутатам буде запропоновано затвердити зміни до вищеперерахованих міських програм.

Докладніше з матеріалами засідання виконкому та детялями обговорення ви змжете ознайомитися переглянуши відео за посиланням 

 
 

#засіданнявиконкому

мрия