В Україні змінено порядок надання соціальних послуг

Життя дуже непередбачувана річ і може скластися так, що необхідні будуть соціальні послуги. Раніше законодавством було встановлено диференційовану плату за надання соціальних послуг у розмірі 12% середньомісячного сукупного доходу особи, яка потребує надання соціальних послуг.


Життя дуже непередбачувана річ і може скластися так, що необхідні будуть соціальні послуги.
Раніше законодавством було встановлено диференційовану плату за надання соціальних послуг у розмірі 12% середньомісячного сукупного доходу особи, яка потребує надання соціальних послуг.

У той же час відповідно до законодавства відрахування з пенсії особи, яка отримує соціальну послугу стаціонарного догляду, становить 75%.

Для забезпечення соціальної справедливості щодо всіх одержувачів соціальних послуг, Урядом прийнято рішення про зміну порядку надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати залежно від складності та обсягу послуг, що передбачено постановою Кабміну “Про внесення змін до Порядку надання соціальних послуг із встановленням диференційованої плати” .

Також, цією постановою врегульовані питання електронного обміну інформацією про доходи осіб, які потребують надання соціальних послуг.