Завантаження ...

Сльозам не віримо: активісти збунтувалися проти винуватиці харківської ДТП

Люди чергували під будівлею столичного суду постійно і заявляють, що будуть приходити на кожне наступне засідання у справі Ухвала Київського районного суду щодо запобіжного заходу винуватиці ДТП у Харкові Олені Зайцевій викликала обурення в представників громадських організацій.

 
Люди чергували під будівлею столичного суду постійно і заявляють, що будуть приходити на кожне наступне засідання у справі

Ухвала Київського районного суду щодо запобіжного заходу винуватиці ДТП у Харкові Олені Зайцевій викликала обурення в представників громадських організацій.

Хоча засідання відбувалося на очах у десятків людей, активісти певні: впливові родичі дадуть власниці Lexus шанс на уникнення кримінальної відповідальності та тюремного терміну.

Весь час Зайцева не припиняла плакати, але присутні чомусь її сльозами не вірили: нагадували, що на своїй машині саме ця жінка кілька днів тому в'їхала у двох осіб просто на пішохідному переході. Внаслідок цього – п'ятеро загиблих і шестеро із особливо тяжкими травмами, тому винуватицю поки що відправили до СІЗО до остаточного висновку слідства.
Громадські активісти чергували під будівлею столичного суду постійно і заявляють, що будуть приходити на кожне наступне засідання у справі.

"За нашою інформацією, є великий ризик порушення, скажімо так, підступних питань з метою уникнути відповідальності винуватиці ДТП
", - пояснив Антон Сосницький.

Сама ж Зайцева навідріз відмовляється від буд-яких коментарів стосовно свого вчинку.

"Мені шкода, що відбулась така ситуація, що постраждали люди – це єдине, що мене зараз турбує. Сподіваюсь, сім'ї все-таки дозволять моїм батькам допомогти", – таким поясненням вона обмежилася у судовій залі.


мрия