Завантаження ...

40 тисяч гривень за водіння у нетверезому стані

Штрафи за водіння в нетверезому стані можуть підвищити до 40 тисяч гривень. Розповідає 1News з посиланням на Громадське. У Верховній Раді зареєстровано новий законопроект №6679, у якому пропонується посилити боротьбу з нетверезими водіями. У законопроекті № 6679 пропонується надати...

Штрафи за водіння в нетверезому стані можуть підвищити до 40 тисяч гривень. Розповідає 1News з посиланням на Громадське.

У Верховній Раді зареєстровано новий законопроект №6679, у якому пропонується посилити боротьбу з нетверезими водіями.

У законопроекті № 6679 пропонується надати поліції право проводити систематичні перевірки водіїв на стан алкогольного сп’яніння.

Як показує статистика, протягом останніх півроку складено 46 тисяч протоколів за водіння в стані алкогольного сп’яніння.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я саме алкоголь є однією з найчастіших причин ДТП.

У проекті закону йдеться про те, що у зоні проведення перевірки буде встановлено відповідний знак, і зупинка/розворот транспортного засобу перед ним передбачає обов’язковий огляд водія на стан алкогольного сп’яніння.

Рішення про майбутню перевірку та її деталі (місце, вибірка) приймається керівником патрульної поліції.

Навесні 2017 року депутати Київради ухвалили рішення звернутися до Верховної Ради України та Кабміну щодо запровадження обов’язкового застосування на маршрутних транспортних засобах блокувальників запуску двигуна внутрішнього згоряння у разі наявності алкоголю у видиху водія (алкоблокувальників).
мрия