Завантаження ...

Порошенко: В Україні було впроваджено 144 реформи

Президент Петро Порошенко стверджує, що для отримання безвізового режиму з Європейським союзом було впроваджено 144 реформи. Про це Глава держави заявив у ході робочої поїздки до Львівської області під час урочистостей з нагоди відкриття новозбудованої Наварійської загальноосвітньої...

 
Президент Петро Порошенко стверджує, що для отримання безвізового режиму з Європейським союзом було впроваджено 144 реформи. Про це Глава держави заявив у ході робочої поїздки до Львівської області під час урочистостей з нагоди відкриття новозбудованої Наварійської загальноосвітньої школи-гімназії І-ІІІ ступенів, повідомила 1News прес-служба Президента.

«Наші спільні зусилля приведуть до того, що Україна буде членом ЄС і це станеться тому, що ми, в першу чергу в це віримо. І ми разом змінюємо державу. Робимо Україну успішною», — наголосив Петро Порошенко.

Водночас, Глава держави зауважив, що є ті, хто не вірять в успіх нашої країни. «Так само, як вони не вірили, коли я говорив, що ми ратифікуємо Угоду про асоціацію, що було головною вимогою Революції Гідності. Незважаючи на шалену протидію Росії, референдуми, які вони організовували, саме цього року нам це вдалося. Вже через два дні – 1 вересня у нас буде свято не тільки тому, що діти підуть до школи. 1 вересня вступає в силу ключовий політичний документ для нашої держави – Угода про асоціацію з Європейським Союзом», — зазначив він.

«Кажуть, найважче проводити реформи в часи війни. Ми продемонстрували – у нас немає, не було і не буде іншого вибору. І тому я пишаюсь, що ми з вами зробили за ці три роки більше ніж за 20-ть попередніх років», — сказав Глава держави.

Також Президент Петро Порошенко наголосив на перших результатах реформ, які відбуваються в Україні. «Вже ми маємо перші паростки, перші результати наших рішучих реформ. Я їхав зі Львова, сюди до вас, по дуже-дуже непоганій дорозі. Так само як 30-ть років ми з вами чекали на цю школу. Поки не об’єдналися і зробили її цього року. Так само 30-ть чи більше років чекали, щоб була така дорога», — зазначив Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що початок процесу будівництва та відновлення доріг України відбувся саме на Галичині. Він нагадав, як 2,5 роки назад проводив у Львові нараду з питання дорожнього будівництва. «Тоді традиційно говорили, що готові робити дороги, але грошей немає. Я сказав: я знаю, де вам знайти гроші – на митниці», — зауважив він.

Президент нагадав, що в той час вніс до Верховної Ради законопроект, яким половина від збільшення надходжень із митниці спрямовувалась на дорожнє будівництво. «За рахунок президентського експерименту, в чіткій і ефективній взаємодії з Урядом і Прем‘єром, дякуючи обласній адміністрації, народним депутатам, мільярди надійшли на дорожнє будівництво», — зауважив Глава держави.

Глава держави також зазначив, що за останній період відбулось підвищення заробітної платні вдвічі, знижено податкове навантаження на заробітну платню.

За його словами, наступник кроком має стати збільшення пенсій за рахунок збільшення надходжень до Пенсійного фонду. «Саме цього ми чекаємо від парламенту та Уряду – завершення пенсійної реформи для того, щоб і пенсіонери відчули перші кроки в реалізації реформ», — підкреслив Президент.

«Де ці гроші беруться? Детінізація, боротьба з корупцією, боротьба з контрабандою, боротьба з крадіжками на державних закупівлях за рахунок того, що запроваджується електронна система закупівель», — підкреслив Петро Порошенко.

Президент також наголосив на важливості проведення децентралізації в країні. За його словами, на сьогоднішній день бюджети розвитку територіальних громад зросли у 7 разів.

мрия