Смертельна хвороба прийшла до Харкова

Місцевій мешканці поставили невтішний діагноз. Ботулізм продовжує крокувати по Україні, спалахуючи то в одному, то в іншому регіоні країни. Черговою жертвою смертельно небезпечної інфекції стала харків'янка. 22-річну дівчину 21 липня госпіталізували в інфекційну лікарню з...

 
Місцевій мешканці поставили невтішний діагноз

Ботулізм продовжує крокувати по Україні, спалахуючи то в одному, то в іншому регіоні країни. Черговою жертвою смертельно небезпечної інфекції стала харків'янка.

22-річну дівчину 21 липня госпіталізували в інфекційну лікарню з симптомами ботулізму, повідомляє Харківська обласна державна адміністрація.

Після того як харків'янці поставили діагноз, з Міністерства охорони здоров'я оперативно доставили сироватку, яку вперше за три роки завезли в Україну.

За попередньою інформацією, дівчина отруїлася в'яленою рибою. За словами хворої, вона купила її в одному з харківських магазинів.

Правоохоронці вже відреагували і порушили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", смертельний ботулізм прийшов в чергове українське місто.

Анастасия Кокошина