93 тисячі гривень і загадкова смерть: у Чернігові розслідують дивний продаж квартири пенсіонерів

Дідуся, який проживає в квартирі, виселяють пристави, хоча чоловік навіть не знав про продаж і грошей не отримав. У Чернігові сусіди стали на захист 91-річного дідуся, якого Квартирне питання: що варто знати про оренду житла в Україні Квартирне питання: що варто знати про оренду...


У Чернігові сусіди стали на захист 91-річного дідуся, якого Квартирне питання: що варто знати про оренду житла в Україні Квартирне питання: що варто знати про оренду житла в Україні виселяють з квартири. Люди впевнені, що чоловік став жертвою аферистів. Тому забарикадувалися разом із ним і не пускають на поріг судових виконавців, йдеться в ТСН.12.00.

Поки дідусь відходив від виснажливої операції на шлунку, до його дружини навідалися незнайомці. Невдовзі жінка померла, тоді ж і зясувалося - за місяць до смерті вона квартиру продала. Уторгованих грошей так ніхто і не бачив, а от судові виконавці на порозі квартири з'явилися оперативно.

Пильні сусідки першими помітили, відтоді, як дідусь потрапив до лікарні з онкологією, до його дружини почали ходити дивні люди. І припустили, ходять через квартиру. Дітей, племінників жінка не має, а з чоловіком, хоч і прожила 15 років, не розписана. Дідусь тепер шкодує, що не повів свою Марійку до РАГСу. Вона ж до останнього заперечувала чутки про продаж квартири.

Але за дивним збігом обставин, того ж дня бабуся померла. Однокімнатну квартиру ніби-то дійсно встигла продати за місяць до смерті чужим людям за 93 тисячі гривень. Грошей ніхто так і не побачив. Чому, бабуся вже не розповість. Журналісти ТСН спробували з'ясувати в нової власниці квартири, вона прийшла простежити за виселенням. Проте марно.

Її чоловік погодився розказати більше. Запевняє, його дружина піклувалася про бабусю. І не приховує своїх намірів — квартира справді була причиною турботи і переказує діалог із підопічною.

"Раз є у вас родичі, і їм не потрібна квартира, то продайте її нам. Якщо не хочете її нам продавати, то залиште все як є, ну дружина не буде більше ходити вам допомагати. Інша людина прийде - ваші справи. Бабуся сказала, добре, я вам її продам, але тільки, щоб вони не знали, що я її вам продала. Після цього, так, бабуся прожила недовго, тому що у неї онкологія і тому вона шукала людину" - каже новий власник квартири Ростислав Прокудович.

Чи є тут афера, де ділися гроші за продаж квартири і чи справжній підпис бабусі під угодою, з'ясовуватимуть правоохоронці. Дідуся за непокору судовим виконавцям оштрафували на 200 гривень, залишати квартиру він не погодився.