Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Україна створює перший у світі флот морських дронів

eZTt7u4cmS5VTF0oynmN3FQIbMXEab-metac2NyZWVuc2hvdF8zLTUtOTYweDU0MC5qcGc=-.jpg

На ініційованій Президентом України Володимиром Зеленським фандрейзинговій платформі United24 розпочався збір коштів на флот морських дронів. Основна мета цього проекту - захист українських морських акваторій та мирних міст від ракетних атак, які здійснюють російські війська з кораблів. Крім того, цей флот допоможе відкрити безпечний шлях для цивільних суден, які перевозять зерно та інші товари для всього світу.

Після війни, що триває з 24 лютого, російська федерація випустила понад 4500 ракет по Україні, при цьому кожна п'ята ракета запускалася з моря. Україні доводилося боротися з агресором без відповідного флоту, адже значна частина українського флоту була втрачена після окупації Криму в 2014 році.

Однак 29 жовтня 2022 року сталася історична подія: вперше було здійснено морську атаку за допомогою безпілотних засобів. Морські дрони успішно атакували російський флот у Севастополі, пошкодивши три кораблі рф, включаючи флагман "Адмірал Макаров". Це призвело до значних втрат росії у морі.

Відтоді Президент України вирішив створити спеціальний флот морських дронів, який би допоміг захищати акваторії Чорного моря та інші важливі точки. Виручені кошти будуть використані для придбання цих дронів, обладнаних сучасною технологією, включаючи системи автопілотування, відеопідсистеми та засоби зв'язку. Цей флот буде важливим фактором у підтримці оборони та забезпеченні безпеки України на морі.

Збір коштів на створення цього флоту проводиться на міжнародному рівні, і кошти для перших десяти дронів планують зібрати за один день. United24 підтримують донори з 110 країн, які розуміють важливість цього проекту для безпеки України та стабільності в регіоні.
Морські дрони є сучасною технологічною розробкою, яка може істотно змінити баланс сил на Чорному морі та допомогти в обороні країни.

мрия