Завантаження ...

Путін не збирається домовлятися, він запропонував пограбувати Україну, поневолити її громадян і потім підписати "мир" – Бербок

thumbnail-tw-20220825101813-4660.jpg

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок переконана, що російський диктатор володимир путін не збирається ні про що домовлятися ані з Україною, ані із Заходом загалом, про що "дуже ясно дав зрозуміти" у промові, коли оголошував захоплені українські території "російськими".

 Про це вона заявила в інтерв'ю Neue Osnabrucker Zeitung.

"Його пропозиція звучала приблизно так: "Ми пограбуємо вашу країну, поневолимо ваших громадян, а потім ви зможете підписати мир". Це протилежно миру. Це терор і несвобода", – сказала вона.

 

Кажучи, що путін не збирається шукати дипломатичне рішення, Бербок одразу зазначає, що Німеччина, інші країни та організації "стараються щодня і від імені світової спільноти звертаються до президента росії з проханням припинити бомбардування", хоча у відповідь бачать лише "нові звірства".

За словами глави МЗС ФРН, якби Україна припинила чинити опір, їй "настав би кінець, і страшні злочини проти народу були б повсякденним життям і в Києві".

 

"Це має бути зрозуміло всім, хто вимагає, щоб ми припинили підтримувати Україну чи поступилися путіну", – звернулася вона до "пацифістів".

 

Бербок вважає, що путін "більш самотній та ізольований, ніж будь-коли", але за такий стан справ нібито "тільки він один несе відповідальність".

мрия