Завантаження ...

Новинки від "Укрпошта", які з'являться у вересні 2022 року

098.jpg

Укрпошта презентує нові марки та конверти у філателістичному онлайн-абонементі вересня, його можна оформити на чотири місяці до кінця року . Усі марки та конверти, які випуска є Укрпошта у вересні, а також вся продукція до кінця 2022 року буде гарантовано доступна власникам філателістичного онлайн-абонементу Укрпошти.

Про це повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

За словами Ігоря Смілянського, наразі триває комплектація останніх партій абонемента власникам, які їх придбали заздалегідь. Відомо, що їх понад 10 тисяч. Невдовзі "Укрпошта" запустить новий варіант абонемента, який можна буде оформити на 4 місяці до кінця 2022 року.

Туди входитимуть шість нових марок та конвертів з фокусом на культуру та історію України. Зокрема, поштові блоки присвятять темі 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди", яка матиме назву "Сад божественнних пісень".

Марки

Також відомо, що "Укрпошта" планує випуск поштового блоку "Культурні епохи України. Сармати", кількість якого буде лімітованою — всього 20 000 тис. примірників, але власники онлайн-абонементів гарантовано отримають їх у свою колекцію.

Укрпошта

"Останній планували випуск що до війни, тому тираж обмежений і ми вирішили його не змінювати. А от як і де буде запускатись марка присвячена Григорію Сковороді — поки сюрприз", — інтригує Смілянський.

Що ще у планах "Укрпошти"

Також заплановано випуск конвертів: "Писанки. Перший день", де будуть зображення писанок Львівської та Вінницької області.

Путін

Окрім того, буде ще два художні конверти: "25. Ukrainian Fashion Week" зі спецпогашенням та "Ласкаво просимо до пекла!" із зображенням путіна, продажі якого вже розпочалися з 20 вересня.

Нагадаємо, сапер пес Патрон разом з Президентом України Володимиром Зеленським погасили благодійну марку від "Укрпошти". Нова марка присвячена Патрону.

Також "Укрпошта" планує випускати марки у NFT-форматі. Першою такою маркою стане робота, яку створили під час війни.

"Укрпошта" 24 серпня, запустила у продаж поштові марки "Вільні. Незламні. Незалежні", присвячені Дню Незалежності України.

мрия