Завантаження ...

В Кремлі будуть домовлятися про капітуляцію, - ексміністр

41fb966a9c6a41f72fe695deec852c93.jpeg

Оточення путіна готове усунути свого лідера заради збереження статків і примирення з Заходом, вважає ексміністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко.

Оточення президента росії володимира путіна незабаром почне вести за його спиною перемовини з Заходом про капітуляцію, оскільки вони розуміють, що путін штовхає рф до катастрофи.

Про це розповів ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко на Youtube-каналі ТСН.

За його словами, "з того, що відбувається навколо, можна зробити висновки, що ситуація для путіна стає все складнішою".

 

"У нас дуже часто говорять - ну от, ще трошки і повстане "вєлікій русскій народ". Мені здається, це абсолютна фантазія. "Вєлікій русскій народ" звик жити у рабстві, коритися царю-батюшці, слухатися його від першого до останнього слова, але до того моменту, поки цар-батюшка демонструє успіхи... В той момент, коли цар-батюшка отримує серйозні ляпаси, "глибинний народ" починає сумніватися в тому, що цар-батюшка істинний... І тут вступає в силу вже не російський народ, а ота камарилья путіна, яка чудово розуміє, що він веде росію до катастрофи", - пояснив ексміністр.

 

Як зазначив Огризко, найголовніша інтрига полягатиме в тому, як швидко ця група навколо Путіна почне за його спиною домовлятися з Заходом про форму капітуляції.

 

"Якою вона буде - питання. Але я думаю, це зараз найоб'єктивніший можливий хід подій. Його просто будуть усувати, продавати, здавати для того, щоб для панівної групи людей, які мають гроші і хочуть жити по-західному... зберегти свої можливості й статки, можливість жити і процвітати на Заході. Думаю, зараз власне йдеться про це", - вважає він.

 

На думку ексглави МЗС, така капітуляція перед Заходом може включати можливість "відступу від України, від Молдови, від Грузії, виходу з Сирії, припинення тих речей, які росія робить в Африці і в інших країнах".

 
 

Нагадаємо, що в Росії вже навіть представники влади починають публічно висловлювати невдоволення політикою Володимира Путіна. На початку вересня група депутатів із Санкт-Петербурга звернулася до Держдуми РФ з пропозицією відсторонити Путіна від посади президента. Вони звинувачують очільника Кремля у державній зраді. Вони зазначили, що рішення Путіна про початок війни призвело до:

  • 1) загибелі російських військових,
  • 2) проблем у російській економіці,
  • 3) розширення НАТО (кордон з НАТО збільшився у 2 рази).

В результаті депутатів викликали до поліції, на кількох склали протоколи про "дискредитацію" армії.

 

мрия