Завантаження ...

Японці допоможуть відновити чернігівську лікарню, яку зруйнували рашисти

86f65a4b20f14f69216cacb1e69a5461-medium33.jpg

Допомогти зруйнованій унаслідок обстрілів чернігівській лікарні виявили бажання представники японської неурядової організації Peace Winds Japan, яка займається підтримкою людей, що перебувають у зоні бойових дій.

Про це повідомляє Чернігівська міська рада, передає .

Пріоритетним напрямком для Peace Winds Japan є сфера медицини. Яку саме допомогу надати вони вирішуватимуть після особистого візиту, зокрема, до Чернігівської міської лікарні №2.

 

«У нас є ідеї, як допомогти Чернігову, ми хочемо реалізувати ті проєкти, які потрібні саме зараз і, звичайно, ми хочемо реалізувати якийся довготерміновий проєкт, шляхом реалізації менших. Хочемо з'ясувати, що потрібно саме зараз і зробити це», — сказала представниця Peace Winds Japan Ріка Ямамото.

 

Чернігівський міський голова підтвердив, що міська лікарня №2 дійсно постраждала внаслідок обстрілів і потребує відновлення. І місто готове прийняти будь-яку допомогу для цього, в першу чергу, є потреба в ремонтуванні та утепленні стін.

Делегація з Японії вже вдруге побувала в Чернігові після того, як російських окупантів було вибито з території області.

Нагадаємо, що цього тижня очільник Чернігова мав також зустрічі з Повноважними та Надзвичайними Послами Франції та Латвії, вони також повідомили, що їх країни розглядають можливість допомогти Україні, зокрема, Чернігову та області з відбудовою

мрия