Завантаження ...

Послуга швидкого розмитнення авто в "Дії"

0909.jpg

Вже скоро розмитнити привезене з-за кордону авто можна буде на порталі "Дія".

Напередодні Кабінет міністрів України підтримав декілька законопроєктів про розмитнення легкових авто онлайн. Розробка цієї послуги в "Дії" вже почалася. Подати декларацію на розмитнення та здійснити всі платежі також можна буде як в застосунку, так і на сайті. 

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, реформа, яка була прийнята сьогодні, є однією з найважливіших антикорупційних реформ у митній галузі і допомагає без зайвих дій розмитнити авто. Розмитнення в "Дії" захищає власників автомобілів від маніпулювань ціною, адже є повністю цифровізованою. Для цього було введено нову формулу розрахунку митних платежів.

ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ ПОСЛУГА?

Найголовніше - власнику транспортного засобу необхідно ввести VIN-код авто. Розрахунок за розмитнення відбудеться автоматично. Розмір платежу буде формуватися згідно з характеристиками машини, такими як: об'єм, тип та потужність двигуна, вік авто та його ексклюзивність. На це знадобиться не більше п'яти хвилин. А після розмитнення авто в "Дії", його можна буде зареєструвати в Україні.

Нагадаємо, на порталі "Дія" українці можуть у декілька кліків отримати довідку про місце реєстрації, яке вимагають для надання кожної четвертої адміністративної послуги.   

мрия