Завантаження ...

Небезпечно! Прикордонники фіксують спроби прориву ворожих диверсантів на Чернігівщині та Сумщині

5cb530b3764dadd0b63a903bb45c93a6a710cad7.jpg

Держприкордонслужба сьогодні повідомила про спроби ворожих диверсійно-розвідувальних груп прорватися на територію Сумської області. Під час штурму ворог відкривав вогонь з кулеметів та автоматів.

У коментарі  УНН помічник голови Держприкордонслужби України - прессекретар Андрій Демченко зазначив, що непоодинокі випадки штурму ворожих ДРГ особливо фіксуються у Чернігівській та Сумській областях. 

Це становить небезпеку для цивільних та військових. 

“Ми фіксуємо особливо роботу диверсійних груп у межах Чернігівської та Сумської областей. Це на тих напрямках, де Збройні Сили України вигнали ворога, і ми неодноразово наголошували, що цей напрямок залишається небезпечним через мінування місцевості, яке могли залишити окупанти”, – зазначив Демченко.

За словами речника ДПСУ, після того, як окупанти вийшли до лінії кордону, неодноразові обстріли по території України ведуться з території росії. Спроби прориву ворожих ДРГ на територію нашої держави непоодинокі, однак задокументованої інформації щодо кількості таких випадків ДПСУ не має.

Враховуючи випадки обстрілів, у Держприкордонній службі наголошують, що ситуація у прикордонних населених пунктах Чернігівської та Сумської областей становить небезпеку, як військовослужбовцям, так і мирним жителям.

мрия