Завантаження ...

Пам'яті жертв політичних репресій

280855008_312590887716602_2155272181685124207_n.jpg

15 травня Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій. Ми пам’ятаємо про тяжкі сторінки нашої історії. Період Великого терору — масових політичних репресій 1937—1938 років, був одним із найскладніших.

Людиноненависницький комуністичний режим намагався знищити все українське - дух, свободу, вільні погляди, можливість жити й працювати на своїй землі.

Українці не визнавали тоталітарних ленінських і сталінських режимів. Чинили спротив, не здавались. І через це зазнавали політичних переслідувань і цькувань. Людей, які мали стержень і не хотіли прогинатись під комуністів, намагались знищити фізично й морально. Через це в них масово відбирали хліб і морили голодом, а ще примусово депортували з рідної землі.

Тисячі життів було скалічено та знищено. І ми вшановуємо пам'ять кожного, хто боровся з кривавим режимом, не зважаючи на всі утиски та катування.

Путінська росія продовжує геноцид українського народу, потворно наслідуючи усі ганебні методи найкривавішого тоталітарного режиму та показує усьому світу, яким монстром є насправді.

терор і репресії

Сьогодні Україна демонструє світові надзусилля у боротьбі проти вторгнення московської держави, вибиваючи окупанта з наших земель та виборюючи тим самим мир у всьому світі. Дякуючи нашим іноземним друзям і партнерам за підтримку у нашій боротьбі, водночас констатуємо, що допомагаючи Україні, вони насправді сприяють збереженню та розвитку ycix держав та націй.

Нашу землю обороняють найкращі сини та доньки держави. Тож я переконаний, що обов'язково настане той день, коли ми очистимо нашу країну від ординської навали й відсвяткуємо Перемогу.

З повагою,

очільник Київської ОВА Олександр Павлюк

мрия