Завантаження ...

Яку допому можна надати знесиленій тварині?

278854151_4871227162932464_4139328793733747680_n.jpg

Під час війни стало значно більше тварин які опинились на вулиці, тож команда UAnimals підготувала для вас кілька підказок про те, як можна допомогти тварині на вулиці.

✅ Для початку треба визначити - тварина домашня чи безпритульна. На те, що тварина домашня вказує: вона виглядає охайно, виглядає розгубленою, шукає когось та зазвичай іде до рук. Також, імовірно, в такої тварини буде ошийник чи шлея.

✅ Якщо тварина домашня, варто зайнятись пошуком власників. На тварині може бути жетон із адресником, або ж контактна інформація може бути написана на шлеї чи ошийнику. Також варто зробити якісні світлини тварини та розмістити їх у профільних групах в соцмережах, у себе на особистій сторінці, або звернутись до знайомих волонтерів, щоб знайти старих чи нових власників.

✅ Тварину бажано оглянути на предмет поранень і за потреби відвести до спеціалізованої ветклініки. Уточнюйте графік роботи конкретних закладів за телефонами, які вказані на сайтах.

✅ Якщо у вас є можливість, прихистіть тварину в своїй оселі допоки власники не знайдуться і не зможуть її забрати, або ж заберіть її до себе назавжди, якщо раптом ця тварина залишилась без господарів. Ви подаруєте їй дім, а у вас з'явиться вірний друг.

✅ Якщо ж тварина безпритульна, ви можете їй допомогти, залишаючи поблизу корм та воду, а також пускаючи її в під'їзди.

Нам варто бути добрими та співчутливим, аби разом подолати жорстокість, яку принесли в нашу країну росіяни.