Завантаження ...

У церемонії відкриття на Паралімпіаді-2022 взяла участь Україна

para.jpg

Під час урочистого заходу була приділена увага повномасштабному вторгненню РФ на Україну. Делегація паралімпійської збірної України взяла участь у церемонії відкриття Ігор у Пекіні, які розпочалися у п'ятницю, 4 березня. Попри повномасштабне вторгнення, українські паралімпійці змогли відправитися у Пекін для участі на Паралімпіаді-2022. На Іграх у Пекіні українська команда буде представлена 20 спортсменами.

 

Прапорносцем від України на церемонії відкриття Паралімпіади-2022 був біатлоніст Максим Яровий.

Україна паралімпійціAP

Через повномасштабне вторгнення Україні приділили чимало уваги. Організатори змагань навіть підсвітили арену у синьо-жовтий колір.

Україна паралімпійціAP

Представництво України на церемонії відкриття Паралімпіади-2022 було серед найчисельніших. Найбільше параатлетів на Іграх у Пекіні має Китай - 96.

Україна паралімпійціAP

Питання України та повномасштабного вторгнення з боку РФ було піднято очільником Міжнародного паралімпійського комітету Ендрю Парсонсом. Він відзначив, що світ має стояти на засадах дипломатії, і ніяк війни.

"Шокований тим, що зараз відбувається у світі. ХХІ сторіччя - час діалогу та дипломатії, але не війни та ненависті. Олімпійське перемир'я - для миру під час Олімпійських і Паралімпійських ігор - це резолюція ООН. Її потрібно поважати і притримуватися, а не порушувати", - зазначив Парсонс.

Україна паралімпійціAP

На Паралімпіаді-2022 Україна виступатиме лише у двох видах спорту - лижних перегонах та біатлоні. На Іграх у Пхьончхані у 2018 році українці здобули 22 медалі.

Паралімпіада-2022AP

Паралімпіада-2022 - відкрита.

мрия