Завантаження ...

15 пар побралися у Чернігові у дзеркальну дату

22.jpg

Багато хто чув про дзекальну дату. Якщо загадати в цей день бажання, то мрії обов’язково здійсняться. Саме тому, 22 лютого виришили одружитися багато хто з молодих людей. По всій страні в містах реєстрували рекордну кількість шлюбів. Чернігів не став виключенням. 15 пар побралися 22 лютого 2022 року у цьому місті. Таку кількість бажаючих одружитись начальниця Чернігівського міського РАЦСу Людмила Савенко називає великою, однак це не рекорд.

"На цю дату, адже вона дзеркальна, незвичайна дата в цьому році. Було багато бажаючих і на сьогодні в нас одружилися 15 пар".

Загалом у “весільні дні”, п’ятницю та суботу, одружуються понад 20 пар, розповіла Людмила Савенко. 22 лютого ж 11 пар одружилися у чернігівському РАЦСі, і ще чотири пари побралися в міському Палаці культури в рамках програми “Шлюб за добу”.

За словами кураторки проекту “Шлюб за добу” Світлани Власенко, у них цю дату бронювали за кілька місяців. Зареєструвати всі шлюби вони не змогли.

"На дзеркальну дату 22.02.2022 було дуже багато бажаючих. Але, на жаль, не змогли взяти всіх, бо є обмеження по кількості шлюбів в день. Тому сьогодні реєструються чотири пари".

Зокрема, за словами начальниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірина Свистун, на Чернігівщині 22 лютого укладено 83 шлюбні церемонії.

Чому молодята вирішили обрати “дзеркальну” дату – у сюжеті:

мрия