Завантаження ...

В Чернігові побудують льодову арену

arena.jpg

Першу льодову арену планується побудувати саме у Чернігівський області. Володимир Зеленський анонсував, що у межах програми «Здорова Україна» у 19 обласних центрах, в тому числі й Чернігові, будуть збудовані льодові комплекси згідно з міжнародними стандартами, повідомили у Чернігівській ОДА. Наразі облдержадміністрація опрацювала варіанти розміщення майбутньої льодової арени та загальні вимоги до земельних ділянок.

Уже попередньо визначено ділянку під будівництво льодової арени – біля Національного університету «Чернігівська політехніка». Вибір місця зумовлений наявністю вільної від забудови та мереж земельної ділянки. До того ж поруч розташовані кілька готелів.

А ще потенційними відвідувачами льодової арени можуть бути студентів, які навчаються у Чернігівській політехніці.

Оскільки будуватимуть об’єкти за типовим проєктом, то на часі робота з його адаптації до обраної ділянки, підписання договору з Федерацією хокею.

За словами голови ОДА В’ячеслава Чауса, льодовий комплекс матиме покриття, що відповідатиме вимогам та стандартам міжнародних федерацій хокею та фігурного катання.

Відповідно до типового проєкту льодова арена розрахована на 450 місць. Тут передбачені роздягальні, сушарки для форми, спортивна зала, зона для фудкорту зі скляною стіною (з кафе можна буде побачити те, що відбувається на льоду). По периметру поля планується балкон зі стоячими місцями для глядачів.

Будівництво льодової арени орієнтовно стартує у І кварталі 2022 року.